Політика конфіденційності

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

 

Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Наша мета в тому, щоб у Вас завжди була можливість використовувати величезний обсяг інформації, який є в Інтернеті і, при цьому, Ви були абсолютно спокійними на рахунок збереження своєї персональної та контактної інформації.  

Особиста інформація, зазначена Вами на в Інтернет-магазині Habitat при реєстрації, використовується виключно в Ваших інтересах, тобто для того, щоб ми могли враховувати Ваші побажання при наданні послуг. Така інформація не передається і не надається третім особам. Лише частина даної інформації може бути відображена в окремих випадках, які передбачені «Згодою на розсилку».

ЯКІ ДАНІ НЕОБХІДНІ:

У момент реєстрації на отримання розсилки необхідно вказати в реєстраційній формі Ваше ім'я і E-mail.

МЕТА, З ЯКОЮ ЦІ ДАНІ НЕОБХІДНІ:

Ваше Ім'я застосовується для особистих звернень до Вас, а E-mail необхідний для проведення розсилки, новин, корисної інформації та комерційних пропозицій.

Зазначені Вами Ім'я та E-mail ні за яких умов не передаються третім особам, крім випадків, передбачених законодавством. Ця інформація зберігається на захищених серверах і використовується відповідно до їхньої політики конфіденційності.

Також, при необхідності, Ви можете відключити розсилку в будь-який момент, видаливши з нашої бази Ваші контактні дані.


ЯК ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ОСОБИСТІ ДАНІ:

На сайті  https://habitat.com.ua/ та похідних від нього використовуються куки (Cookies) і дані про відвідувачів сервісу Google Analytics.

Саме за допомогою збору цих даних ми аналізуємо дії відвідувачів і роботу сайту, з метою його оптимізації та покращення функціональних можливостей.

При необхідності в будь-який момент Ви зможете поміняти налаштування Вашого браузера, з метою блокування всіх файлів cookies, або сповіщення про їх відправку. При цьому слід пам'ятати, що після такого налаштування браузера деякі функції і сервіси сайту не зможуть працювати в повному обсязі.

СПОСОБИ ЗАХИСТУ ОСОБИСТИХ ДАНИХ:

Для захисту Вашої особистої інформації, зазначеної на нашому сайті, ми використовуємо різні заходи безпеки: адміністративні, технічні та управлінські. Відповідно до міжнародних стандартів контролю, ми не тільки збираємо особисті дані, а й несемо повну відповідальність за їх збереження.

Кожен співробітник нашої компанії усвідомлює всю важливість дотримання необхідних заходів контролю, а також норм, інструкцій та Політики конфіденційності. Але, не дивлячись на те, що ми намагаємося убезпечити Ваші персональні дані та контакти, все ж рекомендуємо Вам також дотримуватися певних правил. Працюючи в Інтернеті, Користувачеві слід бути обережним і не поширювати свої особисті дані.  Наш веб-сайт захищений від несанкціонованого використання зазначеної Вами інформації, однак, ми не можемо дати гарантію, що наші запобіжні заходи попередять незаконний злом системи та хакерську атаку.

У тому випадку, якщо дана політика конфіденційності буде змінена, Ви зможете про це дізнатися, прочитавши інформацію на цій сторінці, або, в особливих випадках на Ваш e-mail буде відправлено листа з повідомленням про зміни.

    

       З будь-яких питань, які можуть у Вас виникнути, звертайтеся до нас, використовуючи контактну інформацію, розміщену в спеціальному розділі нашого сайту.