Оплата та доставка


Замовлення приймаються при здійсненні передоплати в сумі 10% від загальної вартості товару. Оплата за товар проводиться в національній валюті.


Інтернет магазин меблів Habitat виконує доставку товарів з власного асортименту за допомогою транспортних компаній «Нова пошта», «Інтайм», «Делівері», «Міст-Експрес». Також Ви можете забрати товар самостійно.


Покупець у присутності кур'єра або на складі компанії, що спеціалізується на доставці вантажів, здійснює приймання замовленого товару за кількістю, якістю та комплектацією. Настійливо просимо перевірити цілісність скла і дзеркал. Після отримання товару, претензії щодо механічних пошкоджень, цілісності скляних і дзеркальних елементів усуваються тільки за рахунок Покупця. У разі виявлення будь-яких пошкоджень чи недокомплектації товару згідно кількості місць, вказаних в декларації, Вам необхідно оформити лист-претензію.


Звертаємо увагу, що доставка товару здійснюється з м. Львів і оплачується окремо, виходячи з тарифів обраної Вами транспортної компанії.


Вартість доставки залежить від ваги і об'єму конкретного товару, а також від регіону доставки. Кінцева вартість доставки буде відома після відвантаження замовлення на терміналі компанії-перевізника. Через значні обсяги відправлень транспортна кампанія "Нова пошта" надала нам персональні знижки на перевезення комерційних вантажів в межах України.


     Способи оплати:


  • Накладений платіж
  • Готівка


Інформація про товари


1.      Відомості про товари, котрі представлені на нашому сайті, мають інформаційний характер. До них можуть бути внесені будь-які зміни без попереднього повідомлення Покупців і Відвідувачів сайту.


2.      Супроводжуючі товар фотографії є простими ілюстраціями до нього і можуть не відповідати дійсному кольору цих меблів, так як це залежить від здатності і налаштування кольору монітору Вашого комп'ютера.
Супроводжуючі товар описи/характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Для отримання докладнішої  інформації про товар Ви  можете звернутися до нашого менеджера. Оновлення інформації, представленої на сайті, проводиться щодня.


3.      Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію на сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також призупинити або припинити продаж будь-яких товарів на свій власний розсуд.


4.      З огляду на вдосконалення технологій меблевого виробництва, фабрики-виробники залишають за собою право вносити зміни в конструкції, дизайн виробів, які покращують споживчі властивості меблів.


     В окремих випадках інтернет-магазин Habitat залишає за собою право відмовитися від прийняття замовлення (якщо товар знято з виробництва, якщо відсутня передоплата 10%, якщо покупець не ввічливий, вживає нецензурну лексику і ображає наших працівників, тощо).


Порядок повернення товару.


1.      Покупець має право повернути куплений товар належної якості, якщо він не підійшов за формою, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням, протягом 14 днів з часу покупки. Повернення товару належної якості проводиться, якщо він не був у використанні, не був зібраний (змонтований), і якщо збережено його товарний вигляд, упакування, споживчі властивості, пломби, ярлики. При відмові Покупця від товару належної якості інтернет-магазин компенсує йому грошову суму, сплачену за товар, за вирахуванням суми транспортних витрат, пов'язаних з доставкою товару Покупцю.


2.      При отриманні товару неналежної якості Покупець має право вимагати заміни його на якісний (окрім випадків, коли товар був пошкоджений компанією-перевізником). При цьому Покупець представляє нам фото упакування, пошкодженого товару, з вказанням назви елементу з інструкції зборки. Інтернет-магазин зобов'язаний прийняти і виконати рекламацію.
У разі невиконання рекламації інтернет-магазин компенсує Покупцю грошову суму, сплачену ним за товар.


     Звертаємо Вашу увагу, що терміни поставки товарів, які розміщені на нашому сайті, можуть змінюватися у зв'язку з проходженням вантажу через Державний кордон і пов'язаними з цим обов'язковими процедурами розмитнення.