Згода на розсилку


ЗГОДА НА РОЗСИЛКУ


        В рамках нашої співпраці ми надаємо Вам велику кількість корисних бонусів і знижок. Натомість, в більшості випадків, просимо залишити Ваші контактні дані. Нижче ми розповімо як ці дані можуть бути використані, з моменту, коли Ви погоджуєтеся з отриманням наших розсилок.


   Залишаючи свої контактні дані, Ви приймаєте, що ми можемо як використовувати їх самостійно (в рамках політики конфіденційності), так і спільно з нашими партнерами, з Вашої попередньої згоди. Без Вашої згоди ми не передаємо Ваші особисті дані.


        Випадки, згідно з якими ми маємо право розголошувати зазначені Вами особисті дані:

1. За Вашою згодою.

       Всі інші випадки передачі особистої інформації третім особам передбачає запит компанії на згоду клієнта. Наприклад, наша Компанія може реалізовувати спільну пропозицію або конкурс з третьою стороною, тоді ми попросимо у Вас дозвіл на спільне використання Вашої особистої інформації з третьою стороною.


2. Компаніям, що працюють від нашої особи.

    Ваша особиста інформація частково може бути розкрита в ході співпраці з іншими компаніями, які можуть вести бізнес від нашої особи. При цьому ми зобов'язуємося укладати додаткову угоду про нерозголошення Ваших даних з цими компаніями.


3. На сторінках, що спільно позиціонуються або партнерських сторінках.

     Наша Компанія може надавати інформацію компаніям-партнерам, з якими вона організовує реалізацію спеціальних пропозицій і заходів щодо просування товарів і послуг на сторінках спільного позиціонування. При цьому Ви будете повідомлені про використання Вашої особистої інформації, яке буде відбуватися відповідно до політики конфіденційності партнерського майданчика,  ознайомитися з котрою можна на сайті перед наданням будь-яких особистих даних.


4. При передачі контролю над підприємством.

       При продажу нашого бізнесу, так як ми в даному випадку залишаємо за собою право передати бізнес новому власнику цілком, разом з клієнтською базою. У цьому випадку, Вам буде надана можливість відмовитися від передачі особистої інформації.


5. Правоохоронним органам.

  Незалежно від того, чи давали Ви свою згоду, ми можемо використовувати Ваші дані за запитом державних служб, а також з метою захисту і запобігання протиправним діям в порядку, передбаченому чинним законодавством.  Вся особиста інформація, яка передана Вами для реєстрації на нашому сайті, може бути в будь-який момент змінена або повністю вилучена з нашої бази на першу Вашу вимогу. Для цього зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом, використовуючи контактну інформацію, розміщену в спеціальному розділі нашого сайту. 

 Якщо Ви захочете відмовитися від отримання листів нашої регулярної розсилки, ви можете це зробити в будь-який момент за допомогою спеціального посилання, яке розміщується в кінці кожного листа.