Показано з 1 по 9 із 14 (2 сторінок)
FORTE

FORTE

        Польський виробник меблів Forte працює на ринку більше 20 років, надаючи клієнтам невичерпну кількість ідей для унікального аранжування приміщень.

      Разом з меблями Forte Ви створите сучасний і функціональний інтер'єр вітальні, молодіжної кімнати, їдальні, спальні та офісу. Вільне поєднання мінімалістичних форм з декоративними додатками є посиланням на найстильніші меблеві проекти.

      Пропозиція включає в себе серію меблів, які сподобаються людям, котрі цінують класику, а також сучасний дизайн. Разом з меблями Forte Ви створите затишну вітальню, сповнену енергії дитячу кімнату та інші не менш стильні приміщення.


Виберіть підкатегорію


Forte

rating

Стіл Calpe CLPT23 Forte

4376грн

Сучасний нерозкладний стіл CLPT23 з колекції Calpe. Його широкі ніжки цікаво контрастують з оптично легкою стільницею, надаючи приміщенню унікального ..

Forte

rating

Стіл Calpe CLPT23 Forte

4556грн

Сучасний нерозкладний стіл CLPT23 з колекції Calpe. ю уЙого широкі ніжки цікаво контрастують з оптично легкою стільницею, надаючи приміщенннікального ..

Forte

rating

Стіл розкладний Attention FLOT16 Forte

6185грн

Сучасний розкладний стіл FLOT16 з колекції ATTENTION з білосніжною глянцевою стільницею і м`якими заокругленини лініями. Меблі призначені для самостій..

Forte

rating

Стіл розкладний Avinion RETT30 Forte

7163грн

Розкладний стіл RETT30 з колекції Avinion у класичному стилі. Елегантно вигнуті ніжки та декоративна різьба роблять цю модель особливою. Меблі признач..

Forte

rating

Стіл розкладний Babila FLOT16 Forte

6185грн

Сучасний розкладний стіл FLOT16 з колекції BABILA з білосніжною глянцевою стільницею і м`якими заокругленини лініями. Меблі призначені для самостійног..

Forte

rating

Стіл розкладний Canne CQNT16 Forte

6185грн

Сучасний розкладний стіл CQNT16 з колекції Canne. Біла, глянцева стільниця по контуру оздоблена рамою у теплому дубовому відтінку. Меблі призначені дл..

Forte

rating

Стіл розкладний Corona CLPT401 Forte

6510грн

Сучасний розкладний стіл CLPT401 з колекції Corona чудово доповнить як класичні, так і сучасні інтер’єри. Він виконаний з високоякісної ламінованої до..

Forte

rating

Стіл розкладний Dinning Tables EST405 Forte

3904грн

Розкладаний стіл EST405 з колекції Dinning Tables зі стільницею прямокутної форми. Поєднуючи невеликі початкові розміри і функціональність після розкл..

Forte

rating

Стіл розкладний Dinning Tables EST406 Forte

4230грн

Розкладаний стіл EST406 з колекції Dinning Tables - це пропозиція для родинної столової. Цікава конструкція надає йому особливої легкості, а завдяки т..

Показано з 1 по 9 із 14 (2 сторінок)