Показано з 1 по 9 із 180 (20 сторінок)
FORTE

FORTE

 


    Польський виробник меблів Forte працює на ринку більше 20 років, надаючи клієнтам невичерпну кількість ідей для унікального аранжування приміщень.

  Разом з меблями Forte Ви створите сучасний і функціональний інтер'єр вітальні, молодіжної кімнати, їдальні, спальні та офісу. Вільне поєднання мінімалістичних форм з декоративними додатками є посиланням на найстильніші меблеві проекти.

   Пропозиція включає в себе серію меблів, які задовольнять тих, хто цінує класику, а також сучасний дизайн. Разом з меблями Forte Ви створите затишну вітальню, сповнену енергії дитячу кімнату та інші не менш стильні приміщення.Виберіть підкатегорію


Forte

rating

Бокові накладки Cadixo ForQuick CDXZ80 Forte

718грн

Оздоблювальні бокові накладки CDXZ80 до шаф з колекції Cadixo ForQuick польської фабрики Forte. Пропонуються, як додаткова опція. Меблі призначені для..

Forte

rating

Буфет Combino CMBV26 Forte

4748грн

Великий дводверний буфет CMBV26 з колекції Combino витриманий у простій, геометричній формі і в сучасній стилістиці. По центру він обладнаний чотирма ..

Forte

rating

Буфет Combino CMBV27 Forte

5087грн

Широкий чотиридверний буфет CMBV27 з колекції Combino витриманий у простій, геометричній формі і в сучасній стилістиці. По центру він обладнаний одніє..

Forte

rating

Вітальня Combino CMBM01B ліва Forte

10861грн

Сучасна вітальня Combino CMBM01B польського виробника меблів Forte надзвичайно простора і функціональна, завдяки чому забезпечує багато місця для збер..

Forte

rating

Вітальня Combino CMBM02B ліва Forte

10182грн

Сучасна вітальня Combino CMBM02B польського виробника меблів Forte надзвичайно простора і функціональна, завдяки чому забезпечує багато місця для збер..

Forte

rating

Вітрина Attention ATNV52B Forte

8823грн

Дводверна вітрина ATNV52B з колекції ATTENTION  ідеально підходить для інтер’єру сучасної вітальні. Вона обладнана трьома полицями: верхня і нижня з п..

Forte

rating

Вітрина Avinion RETV80 Forte

7465грн

Дводверна вітрина RETV80 з колекції AVINION з красивою вінтажною короною, конічними ніжками та особливими скляними деталями. За дверима розміщені три ..

Forte

rating

Вітрина Babila BBLV431B Forte

11540грн

Велика тридверна вітрина BBLV431B з колекції BABILA ідеально впишеться у сучасні інтер`єри. За бічними скляними дверима знаходяться чотири полиці: дві..

Forte

rating

Вітрина Brugia BUGV621LB Forte

7465грн

Невисока, дводверна вітрина BUGV621LB з колекції Brugia. У лівій секції за скляною частиною фасаду є дві скляні полиці з можливістю монтажу світлодіод..

Показано з 1 по 9 із 180 (20 сторінок)