Показано з 1 по 9 із 35 (4 сторінок)
SZYNAKA

SZYNAKA

     SZYNAKA Meble - один з брендів, який представлено в магазині Habitat. Пропозиція цієї фабрики - це аранжування, які створять інтер'єр Вашої мрії!

    Меблі SZYNAKA - це традиції, поєднані із сучасними технологіями. Засновником компанії став Ян Шинака, який у 1957 році  почав виготовляти меблі у невеликій домашній майстерні в польському містечку Любава. Сьогодні, використовуючи новітні технології, SZYNAKA створює чудові меблі на великих фабриках. Пропозиція одного з найвідоміших виробників меблів у Польщі включає різні модульні системи для вітальні, дитячої кімнати, молодіжної кімнати, спальні, їдальні та кабінету.

    Дві лінії: Prestigeline і Trendline дозволять облаштувати помешкання як у сучасному, так і у класичному стилі. Меблі SZYNAKA з масиву дерева та натурального шпону відрізняються високою якістю та уважністю до кожної деталі.

    Задоволення покупців - гарантоване!

Виберіть підкатегорію


Szynaka

rating

Стіл розкладний Avignon 39 Szynaka

13054грн

Розкладний стіл Avignon 39 польського виробника меблів Szynaka. Для розгортання столу використовується одна додаткова вкладка 50 см захована під стіль..

Szynaka

rating

Стіл розкладний Avignon 40 Szynaka

10294грн

Розкладний стіл Avignon 40 польського виробника меблів Szynaka. Для розгортання столу використовується одна додаткова вкладка 60 см захована під стіль..

Szynaka

rating

Стіл розкладний Belveder 40 Szynaka

4456грн

Розкладний стіл Belveder 40 з колекції Belveder польського виробника меблів Szynaka - це великі сімейні збори, які вже не будуть проблемою. Завдяки фу..

Szynaka

rating

Стіл розкладний Country 40 Szynaka

5959грн

Розкладний стіл Country 40 з колекції Country польського виробника меблів Szynaka - це класичні меблі у сучасному виконанні. Стільниця столу покрита л..

Szynaka

rating

Стіл розкладний Desjo 42 Szynaka

2741грн

Розкладний стіл Desjo 42 з колекції Desjo польського виробника меблів Szynaka - це пропозиція з сучасними формами і дизайном що відповідає сучасним те..

Szynaka

rating

Стіл розкладний Grenada 40 Szynaka

13653грн

Розкладний стіл Grenada 40 польського виробника меблів Szynaka ідеально підійде до вашої вітальні як модний, функціональний, ефективний предмет меблів..

Szynaka

rating

Стіл розкладний Hermes Szynaka (4 кольори)

12862грн

Розкладний стіл Hermes польського виробника меблів Szynaka. Для розгортання столу використовується дві додаткові вкладки заховані під стільницею столу..

Szynaka

rating

Стіл розкладний Indus Szynaka (2 кольори)

5979грн

Розкладний стіл Indus польського виробника меблів Szynaka - чудовий предмет меблів для їдальні чи кухні. Завдяки розкладній функції ви можете розмісти..

Szynaka

rating

Стіл розкладний Jowisz Szynaka (2 кольори)

6416грн

Розкладний стіл Jowisz польського виробника меблів Szynaka. Для розгортання столу використовуються дві додаткові вкладки довжиною 37 см кожна, в склад..

Показано з 1 по 9 із 35 (4 сторінок)