Показано з 1 по 9 із 493 (55 сторінок)
SZYNAKA

SZYNAKA

     SZYNAKA Meble - один з брендів, який представлено в магазині Habitat. Пропозиція цієї фабрики - це аранжування, які створять інтер'єр Вашої мрії!

    Меблі SZYNAKA - це традиції, поєднані із сучасними технологіями. Засновником компанії став Ян Шинака, який у 1957 році  почав виготовляти меблі у невеликій домашній майстерні в польському містечку Любава. Сьогодні, використовуючи новітні технології, SZYNAKA створює чудові меблі на великих фабриках. Пропозиція одного з найвідоміших виробників меблів у Польщі включає різні модульні системи для вітальні, дитячої кімнати, молодіжної кімнати, спальні, їдальні та кабінету.

    Дві лінії: Prestigeline і Trendline дозволять облаштувати помешкання як у сучасному, так і у класичному стилі. Меблі SZYNAKA з масиву дерева та натурального шпону відрізняються високою якістю та уважністю до кожної деталі.

    Задоволення покупців - гарантоване!

Виберіть підкатегорію


Szynaka

rating

Ємнісний перемикач 4-L-WL-6-0000-01 Szynaka

286грн

Ємнісний перемикач 4-L-WL-6-0000-01 для 6 LED. До окремих моделей з освітленням LED...

Szynaka

rating

Банкетка Porti 81 Szynaka (4 кольори)

3735грн

Банкетка Porti 80 з колекції Porti польського виробника меблів Szynaka - це тонкий, стильний елемент, який створить ідеальний дует з елегантним туалет..

Szynaka

rating

Будуарний столик Madison 23 Szynaka

4126грн

Будуарний столик Madison 23 з колекції Madison польського виробника меблів Szynaka. Cкладається з 4 ніжок і стільниці, під якою є дві містких шухляди...

Szynaka

rating

Будуарний столик Porti 78 Szynaka (2 кольори)

5290грн

Будуарний столик Porti 78 з колекції Porti польського виробника меблів Szynaka. Простота, витонченість орнаменту, два красивих кольорових варіанти - в..

Szynaka

rating

Будуарний столик Selene 31 Szynaka

2105грн

Будуарний столик Selene 31 з колекції Selene польського виробника меблів Szynaka. Обладнаний двома практичними шухлядами та клапаном до зеркала (типу ..

Szynaka

rating

Будуарний столик Velvet 78 Szynaka

6243грн

Будуарний столик Velvet 78 з колекції Velvet польського виробника меблів Szynaka. Cкладається з 4 ніжок і стільниці, під якою є одна містка шухляда. В..

Szynaka

rating

Буфет Belfort 48 Szynaka

5576грн

Дводверний буфет Belfort 48 з колекції Belfort польського виробника меблів Szynaka - це небанальна лінія меблів, які поєднують у собі сучасний дизайн ..

Szynaka

rating

Буфет Country 48 Szynaka

7840грн

Дводверний буфет Country 48 з баром і двома шухлядами із колекції Country польського виробника меблів Szynaka - це класичні меблі у сучасному виконанн..

Szynaka

rating

Буфет Grenada 48 Szynaka

12990грн

Тридверний буфет Grenada 48 з колекції Grenadaпольського виробника меблів Szynaka дозволяє створити унікальну композицію в нашому салоні. Він може про..

Показано з 1 по 9 із 493 (55 сторінок)