Показано з 1 по 9 із 912 (102 сторінок)
HALMAR

HALMAR

Виберіть підкатегорію


Halmar

rating

Cофа ELEGANCE 2XL HALMAR

7004грн

Диван ELEGANCE 2XL польського виробника меблів HALMAR. Елегантна Диван ELEGANCE 2 XL темно-зеленого кольору зі стьобаною спинкою на чотирьох золотих н..

Halmar

rating

Cофа FASSI XL HALMAR

9761грн

Крісло FASSI XL польського виробника меблів HALMAR. Сіра Диван FASSI XL - модель, яка буде мати гарний вигляд у поєднанні зі стилем LOFT. Вона має ста..

Halmar

rating

Cофа VERANO XL HALMAR

6306грн

Диван VERANO XL польського виробника меблів HALMAR. Сіра Диван VERANO XL - це модель, яка може поєднуватися з рустикальним стилем. Це модель, яка ство..

Halmar

rating

Барний столик BAR-11 HALMAR

2110грн

Барний столик BAR-11 польської фабрики HALMAR. Стильний барний столик на коліщатках з двома круглими поличками. Оригінальний каркас виконаний зі сталі..

Halmar

rating

Барний столик BAR-12 HALMAR

2076грн

Барний столик BAR-12 польської фабрики HALMAR. Стильний барний столик на коліщатках з двома прямокутними поличками. Оригінальний каркас виконаний зі с..

Halmar

rating

Барний столик BAR-4 HALMAR

2110грн

Барний столик BAR-4 польської фабрики HALMAR. Стіл BAR-4 - цікавий предмет меблів з ламінованого МДФ і дерева. Поєднання кольору дерева і бука і срібл..

Halmar

rating

Барний столик BAR-7 HALMAR

2494грн

Барний столик BAR-7 польської фабрики HALMAR - це елегантний і сучасний предмет меблів. Барні столи відмінно виглядають в сучасних квартирах, барах і ..

Halmar

rating

Барний столик BAR-8 HALMAR

1872грн

Барний столик BAR-8 польської фабрики HALMAR - це фантастичний столик на коліщатках в цікавій формі, який відмінно підійде в якості переносного міні-б..

Halmar

rating

Вітрина LIMA W-1 HALMAR (3 кольори)

5004грн

Практична однодверна вітрина LIMA W-1 польського виробника меблів HALMAR підходить для багатьох видів сучасних приміщень. Вона виготовлена з ламінован..

Показано з 1 по 9 із 912 (102 сторінок)