Показано з 1 по 9 із 127 (15 сторінок)
HALMAR

HALMAR

Виберіть підкатегорію


Halmar

rating

Садовий стіл GRAND 80 HALMAR

1429грн

Садовий стіл GRAND 80 польської фабрики HALMAR ідеально підходить для саду, тераси чи альтанки. Завдяки невеликим розмірам він може поміститися навіть..

Halmar

rating

Садовий стіл MASTER HALMAR

3364грн

Стіл MASTER польської фабрики HALMAR - це пропозиція для саду чи тераси. Стіл великий, тому може вмістити багато людей. Овальна скляна стільниця встан..

Halmar

rating

Садовий стіл MIDAS HALMAR

2050грн

Стіл MIDAS польської фабрики HALMAR ідеально підходить для саду, тераси чи альтанки. Завдяки невеликим розмірам він може поміститися навіть в місцях з..

Halmar

rating

Садовий стіл MOBIL HALMAR

1821грн

Садовий стол MOBIL польської фабрики HALMAR. Стіл MOBIL - це елегантний скляний стіл Halmar. Стіл виготовлений з ротанга, що гарантує довговічність, м..

Halmar

rating

Садовий стіл MOSLER HALMAR

2278грн

Садовий стіл MOSLER польської фабрики HALMAR. Стіл MOSLER - це сучасний скляний садовий столик, який дозволить вам проводити час на лоні природи зі св..

Halmar

rating

Стіл Adonis 2 Halmar

2883грн

Невеликий, елегантний стіл Adonis 2 польської фабрики Halmar - це пропозиція для будь-якого інтер'єру. Завдяки поєднанню різних матеріалів і кольорів ..

Halmar

rating

Стіл Adonis Halmar

3054грн

Елегантний, класичний стіл Adonis польського дистриб`ютора меблів Halmar - ідеальне рішення для будь-якого аранжування. Модель виконана у білому кольо..

Halmar

rating

Стіл Allegro Halmar

3625грн

Стіл ALLEGRO польського дистриб`ютора меблів Halmar - це сучасний продукт, натхненний індустріальним стилем з цікавим дизайном. Міцна конструкція і ха..

Halmar

rating

Стіл Alston розкладний Halmar

5365грн

Стіл Alston польського дистриб`ютора меблів Halmar поєднує дві, здавалося б, різні особливості: універсальність і оригінальність. Вони були досягнуті ..

Показано з 1 по 9 із 127 (15 сторінок)