Показано з 1 по 9 із 4187 (466 сторінок)

Меблі

Habitat.com.ua - Ваші мрії найважливіші для нас!


    Ви коли-небудь замислювалися, як буде виглядати світ ... без меблів? Без ліжка, де Ви відпочиваєте після важкого дня? Без столу, де Ви обідаєте зі своїми близькими? Або без письмового столу, де Ви реалізуєте найсміливіші проекти?

    Меблі є важливим елементом повсякденного життя, тому ми працюємо з провідними європейськими виробниками, а саме: BRW, SZYNAKA, FORTE, TARANKO, MEBIN, WOJCIK, WERSAL, CAMA MEBLE, DOLMAR, MEBLAR, LENART, HUBERTUS, AAAA MEBLE, FURNIVAL, BAGGI, VOX, ASM, SIGNAL, HALMAR і іншими, які гарантують високу якість виконання продукції, надійність і використання екологічно чистих матеріалів.

    Ми впевнені, що, облаштувавши житло красивими і функціональними меблями, Ви впровадите в нього нову, більш високу якість і, відповідно - краще повсякденне життя. Ми прагнемо поділитися своїми знаннями і досвідом, щоб простір, що оточує Вас, став унікальним. Так, як і Ви!


   


   

Виберіть підкатегорію


Wojcik

rating

Cенсорний перемикач підсвітки LED Wojcik

342грн

Cенсорний перемикач підсвітки LED польського виробника меблів Wojcik дозволить зручніше включати-виключати підсвітку без зайвих кабелів, а просто торк..

Signal

rating

Cкриня Poprad Signal (2 кольори)

8326грн

Скриня Poprad польського виробника меблів Signal - це стильний додаток, завдяки якому кімната зміниться до невпізнання. Вона стане оригінальним рішенн..

Halmar

rating

Cофа ELEGANCE 2XL HALMAR

7004грн

Диван ELEGANCE 2XL польського виробника меблів HALMAR. Елегантна Диван ELEGANCE 2 XL темно-зеленого кольору зі стьобаною спинкою на чотирьох золотих н..

Halmar

rating

Cофа FASSI XL HALMAR

9761грн

Крісло FASSI XL польського виробника меблів HALMAR. Сіра Диван FASSI XL - модель, яка буде мати гарний вигляд у поєднанні зі стилем LOFT. Вона має ста..

Halmar

rating

Cофа VERANO XL HALMAR

6306грн

Диван VERANO XL польського виробника меблів HALMAR. Сіра Диван VERANO XL - це модель, яка може поєднуватися з рустикальним стилем. Це модель, яка ство..

Szynaka

rating

Ємнісний перемикач 4-L-WL-6-0000-01 Szynaka

286грн

Ємнісний перемикач 4-L-WL-6-0000-01 для 6 LED. До окремих моделей з освітленням LED...

Szynaka

rating

Банкетка Porti 81 Szynaka (4 кольори)

3735грн

Банкетка Porti 80 з колекції Porti польського виробника меблів Szynaka - це тонкий, стильний елемент, який створить ідеальний дует з елегантним туалет..

Wojcik

rating

Бар Imperial TYP 31 Wojcik

5771грн

Елегантний бар TYP 31 з колекції Imperial польського виробника Wojcik є прикладом багатофункціонального предмету меблів з цікавою конструкцією, яка ха..

Signal

rating

Барний столик B-100 Signal

1738грн

Барний столик B-100 польської фабрики Signal. Стіл B-100 був розроблений, щоб обладнати невеликі бари і кафе. Представлений барний стіл має міцну пове..

Показано з 1 по 9 із 4187 (466 сторінок)