Показано з 1 по 9 із 20 (3 сторінок)
Банкетки

Банкетки

Szynaka

rating

Банкетка Porti 81 Szynaka (4 кольори)

3735грн

Банкетка Porti 80 з колекції Porti польського виробника меблів Szynaka - це тонкий, стильний елемент, який створить ідеальний дует з елегантним туалет..

BRW

rating

Лавка Antwerpen LAK/5/13 BRW

2183грн

Лавка Antwerpen LAK/5/13 з колекції Antwerpen польського виробника меблів BRW - це універсальний предмет меблів, який зробить квартиру не тільки модно..

Signal

rating

Лавка Brando Signal

2386грн

Лавка Brando польського виробника Signal. Лавка BRANDO являє собою простий предмет меблів у скандинавському стилі, який є ідеальною заміною для стільц..

BRW

rating

Лавка Brussel LAK/5/13 BRW

2145грн

Лавка Brussel LAK/5/13 з колекції Brussel польського виробника меблів BRW - це повністю практичний і універсальний предмет меблів для домашньої їдальн..

Signal

rating

Лавка Colin Signal

4675грн

Лавка Colin польського виробника Signal. Стьобана лавка COLIN - це класична форма меблів з декоративною стрічкою у формі діамантів. Суцільна основа - ..

Signal

rating

Лавка Elixa Signal

4136грн

Лавка Elixa польського виробника Signal - це зручна лавка з м'яким і стьобаним сидінням, покритим делікатно мерехтливою оксамитовою тканиною з глибоки..

Signal

rating

Лавка Festina I Signal

2697грн

Лавка Festina I польського виробника Signal - є елементом дизайну інтер'єру, який буде працювати в широкому діапазоні кімнат: як в спальні, так і як с..

Signal

rating

Лавка Hermes Signal

3536грн

Лавка Hermes польського виробника Signal - є ідеальним доповненням до інтер'єрів. Проста, мінімалістична основа, виконана з хромованого, блискучого ме..

Signal

rating

Лавка Karl Signal (2 кольори)

2026грн

Лавка Karl польського виробника Signal- це предмет меблів в скандинавському стилі з дерев'яною основою і м'якою тканиною. Проста форма лавки буде сенс..

Показано з 1 по 9 із 20 (3 сторінок)