Показано з 0 по 0 із 0 (0 сторінок)
Комоди, тумби та серванти

Комоди, тумби та серванти

        Ми пропонуємо широкий вибір комодів, тумб і сервантів, стиль, розмір і компонування яких Ви зможете підібрати відповідно до власного дизайну інтер'єру.

        Якщо Ви шукаєте комод в класичному стилі, який буде відрізнятися багатим декором - в магазині Habitat  знайдете свою ідеальну модель. Люди, які цінують мінімалізм, прості і стильні форми, тут також відкриють для себе багато надихаючих дизайнів, оформлених в авангардному стилі. Комоди чи серванти підібрані до інтер'єру спальні, вітальні, їдальні, кабінету, дитячої кімнати, дозволять Вам відкрити для себе різноманітність моделей і форм.

        Виберіть ідеальний розмір, а також вирішіть для себе, що буде більш корисним для Вас варіант з дверима або шухлядами. Багато виробників ( «BRW», «Forte», «Szynaka», «VOX», «Taranko», «Mebin», «САМА Meble», «Dolmar», «Lenart», «АААА Meble» і т.д.) подбали про те, щоб надати Вам широкий вибір модних і функціональних комодів, тумб і сервантів. Моделі з заскленими дверима допоможуть експонувати елементи декору, сімейні фотографії, а додаткове освітлення підкреслить лінію меблів.

У даній категорії немає товарів.