Показано з 1 по 9 із 367 (41 сторінок)
Комоди, тумби та серванти

Комоди, тумби та серванти

        Ми пропонуємо широкий вибір комодів, тумб і сервантів, стиль, розмір і компонування яких Ви зможете підібрати відповідно до власного дизайну інтер'єру.

        Якщо Ви шукаєте комод в класичному стилі, який буде відрізнятися багатим декором - в магазині Habitat  знайдете свою ідеальну модель. Люди, які цінують мінімалізм, прості і стильні форми, тут також відкриють для себе багато надихаючих дизайнів, оформлених в авангардному стилі. Комоди чи серванти підібрані до інтер'єру спальні, вітальні, їдальні, кабінету, дитячої кімнати, дозволять Вам відкрити для себе різноманітність моделей і форм.

        Виберіть ідеальний розмір, а також вирішіть для себе, що буде більш корисним для Вас варіант з дверима або шухлядами. Багато виробників ( «BRW», «Forte», «Szynaka», «VOX», «Taranko», «Mebin», «САМА Meble», «Dolmar», «Lenart», «АААА Meble» і т.д.) подбали про те, щоб надати Вам широкий вибір модних і функціональних комодів, тумб і сервантів. Моделі з заскленими дверима допоможуть експонувати елементи декору, сімейні фотографії, а додаткове освітлення підкреслить лінію меблів.

Signal

rating

Cкриня Poprad Signal (2 кольори)

8326грн

Скриня Poprad польського виробника меблів Signal - це стильний додаток, завдяки якому кімната зміниться до невпізнання. Вона стане оригінальним рішенн..

BRW

rating

Буфет Alamo KOM2W1D2S/13/14 BRW

9055грн

Тридверний буфет Alamo KOM2W1D2S/13/14 з колекції Alamo польського виробника меблів BRW - місце, яке поєднує в собі сховище та вітрину. Цей буфет - це..

BRW

rating

Буфет Antwerpen KOM3W3D3S/13/18 BRW

9118грн

Шестидверний буфет Antwerpen KOM3W3D3S/13/18 польського виробника меблів BRW - окрім нетрадиційного вигляду, цей предмет меблів також має багато можли..

BRW

rating

Буфет Azteca Trio KOM2W1D3S/10/15 BRW (3 кольори)

6791грн

Стильний і функціональний буфет Azteca Trio KOM2W1D3S/10/15 з пропозиції польського виробника BRW є запорукою модного інтер'єру вітальні, їдальні чи с..

Szynaka

rating

Буфет Belfort 48 Szynaka

5576грн

Дводверний буфет Belfort 48 з колекції Belfort польського виробника меблів Szynaka - це небанальна лінія меблів, які поєднують у собі сучасний дизайн ..

BRW

rating

Буфет Cancan KOM 2D2S2W BRW

4476грн

Чотиридверний буфет Cancan KOM 2D2S2W польського виробника меблів BRW - є ефектним доповненням вітальні. Працюватимуть компактні шухляди та дві практи..

Forte

rating

Буфет Combino CMBV26 Forte

4748грн

Великий дводверний буфет CMBV26 з колекції Combino витриманий у простій, геометричній формі і в сучасній стилістиці. По центру він обладнаний чотирма ..

Forte

rating

Буфет Combino CMBV27 Forte

5087грн

Широкий чотиридверний буфет CMBV27 з колекції Combino витриманий у простій, геометричній формі і в сучасній стилістиці. По центру він обладнаний одніє..

Szynaka

rating

Буфет Country 48 Szynaka

7840грн

Дводверний буфет Country 48 з баром і двома шухлядами із колекції Country польського виробника меблів Szynaka - це класичні меблі у сучасному виконанн..

Показано з 1 по 9 із 367 (41 сторінок)