Показано з 1 по 9 із 176 (20 сторінок)
Телевізійні тумби

Телевізійні тумби

          В процесі умеблювання інтер'єру квартири, потрібно звертати увагу не тільки дизайн, але і функціональність меблів. Яскравим прикладом є телевізійна тумба. Вже сама назва вказує на те, яка роль їй відведена. Тумба під ТВ використовується, щоб поставити на неї телевізор та інше мультимедійне обладнання. Вона підійде як для вітальні, так і для спальні чи молодіжної кімнати, тобто для будь-якого приміщення, в якому ми дивимося телевізор.

         Телевізійна тумба в значній мірі еволюціонувала за останні роки. Це пов'язано зі змінами дизайну телевізорів. Плоскі монітори, декодери, телевізійні приставки та інші пристрої, спрямовані на скрашення нашого вільного часу, повинні мати своє місце.

          Тумби під ТВ відрізняються один від одного кількома аспектами. По-перше, дизайном. Для елегантного, стильного інтер'єру призначені телевізійні тумби в класичному стилі. Вони виглядають солідно і грунтовно. У свою чергу, у ТВ тумби, витриманої в сучасному стилі, буде домінувати простий, мінімалістичний вигляд, застосування інноваційних рішень у вигляді безшумної системи закривання дверей. Ця функція дозволить зручно використовувати меблі, захищатиме двері від «хлопання», забезпечуючи, тим самим, їх плавне закриття.

          Сучасні телевізійні тумби часто зроблені з різного роду шпону, який може імітувати натуральну структуру деревини, а також можуть мати глянцеві фасади в багатьох варіантах колірного оформлення. Цікаво виглядають ТВ тумби в стилі ретро, або в колоніальному стилі. Залежно від розміру кімнати, Ви можете дозволити собі широкі або короткі ТВ тумби.

          Ще одним критерієм, який може визначити вибір ідеальної тумби під телевізор, є наявність у неї дверей і шухляд. Усередині тумби зручно зберігати різні речі та аксесуари. ТВ тумби можуть бути доступні в закритій версії, або з відкритим відсіком для мультимедійного обладнання. Зазвичай, у задній стінці знаходиться технологічний отвір для кабелів і проводів.

          Наш інтернет магазин пропонує широкий вибір телевізійних тумб з дерева, МДФ, глянцевих або матових. У нас Ви знайдете тумби під телевізор таких виробників, як: «Black Red White», «САМА Meble», «Forte», «Szynaka», «Taranko», «Mebin», «Signal», «Halmar» та ін. Разом з нами Ви створите стильне місце для відпочинку і релаксації.

          Широкий вибір телевізійних тумб - це можливість вибору ідеальних меблів, з якими Ви облаштуєте свій куточок для розваг.  

                                                                                                                                                                                                                                            

BRW

rating

Тумба під ТВ Alameda RTV1S BRW

3746грн

Тумба під ТВ Alameda RTV1S з колекції Alameda польського виробника меблів BRW - для зони розваг і відпочинку. Поємна шухляда і 3 відкриті полиці (одна..

BRW

rating

Тумба під ТВ Alamo RTV1D1S/5/16 BRW

4458грн

Тумба під ТВ Alamo RTV1D1S/5/16 з колекції Alamo польського виробника меблів BRW - доповнення мультимедійного салону. Ви можете розмістити телевізор а..

BRW

rating

Тумба під ТВ Alhambra RTV2D BRW

3786грн

Тумба під ТВ Alhambra RTV2D з колекції Alhambra польського виробника меблів BRW з відкритою полицею, котра дозволяє налаштувати обладнання RTV і завжд..

Hubertus

rating

Тумба під ТВ Andora Hubertus (2 кольори)

9658грн

Тумба під TB Andora польського виробника меблів Hubertus - широка тумба під ТВ в сучасному стилі, з двома шухлядами посередині на якісних мікроліфта і..

BRW

rating

Тумба під ТВ Anticca RTV2S BRW

3441грн

Тумба під ТВ Anticca RTV2S з колекції Anticca польського виробника меблів BRW - має силует, намальований чистою лінією, позбавлений зайвих орнаментів,..

BRW

rating

Тумба під ТВ Antwerpen RTV4S/6/14 BRW

4373грн

Тумба під ТВ Antwerpen RTV4S/6/14 з колекції Antwerpen польського виробника меблів BRW - вражає оригінальним зовнішнім виглядом та високою функціональ..

BRW

rating

Тумба під ТВ Arosa RTV2D1S BRW (2 кольори)

4194грн

Телевізійна тумба Arosa RTV2D1S з колекції Arosa польского виробника меблів BRW - призначена для любителів сучасного дизайну інтер’єру. Відкрита полиц..

Forte

rating

Тумба під ТВ Attention ATNT12LB Forte

5427грн

Однодверна тумба під ТВ ATNT12LB з колекції ATTENTION обладнана однією практичною шухлядою, під якою є відкритий простір з двома додатковими полицями ..

Forte

rating

Тумба під ТВ Attention ATNT23LB Forte

6106грн

Висока однодверна тумба під ТВ ATNT23LB з колекції ATTENTION обладнана двома практичними шухлядами. Невеликий відкритий простір буде служити полицею д..

Показано з 1 по 9 із 176 (20 сторінок)