Показано з 0 по 0 із 0 (0 сторінок)
Телевізійні тумби

Телевізійні тумби

          В процесі умеблювання інтер'єру квартири, потрібно звертати увагу не тільки дизайн, але і функціональність меблів. Яскравим прикладом є телевізійна тумба. Вже сама назва вказує на те, яка роль їй відведена. Тумба під ТВ використовується, щоб поставити на неї телевізор та інше мультимедійне обладнання. Вона підійде як для вітальні, так і для спальні чи молодіжної кімнати, тобто для будь-якого приміщення, в якому ми дивимося телевізор.

         Телевізійна тумба в значній мірі еволюціонувала за останні роки. Це пов'язано зі змінами дизайну телевізорів. Плоскі монітори, декодери, телевізійні приставки та інші пристрої, спрямовані на скрашення нашого вільного часу, повинні мати своє місце.

          Тумби під ТВ відрізняються один від одного кількома аспектами. По-перше, дизайном. Для елегантного, стильного інтер'єру призначені телевізійні тумби в класичному стилі. Вони виглядають солідно і грунтовно. У свою чергу, у ТВ тумби, витриманої в сучасному стилі, буде домінувати простий, мінімалістичний вигляд, застосування інноваційних рішень у вигляді безшумної системи закривання дверей. Ця функція дозволить зручно використовувати меблі, захищатиме двері від «хлопання», забезпечуючи, тим самим, їх плавне закриття.

          Сучасні телевізійні тумби часто зроблені з різного роду шпону, який може імітувати натуральну структуру деревини, а також можуть мати глянцеві фасади в багатьох варіантах колірного оформлення. Цікаво виглядають ТВ тумби в стилі ретро, або в колоніальному стилі. Залежно від розміру кімнати, Ви можете дозволити собі широкі або короткі ТВ тумби.

          Ще одним критерієм, який може визначити вибір ідеальної тумби під телевізор, є наявність у неї дверей і шухляд. Усередині тумби зручно зберігати різні речі та аксесуари. ТВ тумби можуть бути доступні в закритій версії, або з відкритим відсіком для мультимедійного обладнання. Зазвичай, у задній стінці знаходиться технологічний отвір для кабелів і проводів.

          Наш інтернет магазин пропонує широкий вибір телевізійних тумб з дерева, МДФ, глянцевих або матових. У нас Ви знайдете тумби під телевізор таких виробників, як: «Black Red White», «САМА Meble», «Forte», «Szynaka», «Taranko», «Mebin», «Signal», «Halmar» та ін. Разом з нами Ви створите стильне місце для відпочинку і релаксації.

          Широкий вибір телевізійних тумб - це можливість вибору ідеальних меблів, з якими Ви облаштуєте свій куточок для розваг.  

                                                                                                                                                                                                                                            

У даній категорії немає товарів.