Показано з 0 по 0 із 0 (0 сторінок)
Стелажі та полиці

Стелажі та полиці

          Стелажі і полиці - це елементи меблів, завдяки яким інтер'єр набуває інтелектуального характеру. Ряди книг в будинку виглядають дійсно вражаючими тільки тоді, коли вони представлені належним чином.

          Стелажі і полиці ідеально підходять для зберігання не тільки зібрань книг, але і багатьох інших речей: сувенірів, документів, різних дрібничок та різних предметів побуту. Вони являють собою універсальні меблі, котрі знайдуть своє місце у вітальні, кабінеті, молодіжній кімнаті, передпокої, всюди, де на рахунку будь-яке додаткове місце для зберігання предметів домашнього ужитку. У той час коли у вітальні стелаж служить в якості бібліотеки, в кабінеті або в офісі він необхідний для сегрегації і впорядкування документів.

            Оформляючи інтер'єр, Ви можете зупинитися на низькому стелажі, вузькому або широкому, також існує можливість поєднати два або більше елементів разом, щоб створити оригінальну конструкцію. Стелажі в класичному стилі будуть відрізнятися стильними рішеннями і декором. Сучасні ж моделі оформлені в мінімалістському стилі, який базується на простих геометричних формах.

          Виберіть свою ідеальну книжкову полицю, чи стелаж і облаштовуйте інтер'єр разом з інтернет-магазином Habitat.

У даній категорії немає товарів.