Показано з 1 по 9 із 594 (66 сторінок)
Дитячі меблі

Дитячі меблі

        Сповнені фантазії і чарівності, меблі для дитячої кімнати є дозою позитивної енергії, яка розвиває уяву і робить світ молодих дослідників ще більш барвистим.

        На додаток до візуальних якостей меблі для дітей повинні бути безпечними і міцними. Закруглені краї, високоякісні матеріали, сертифіковані лаки - гарантуємо, що, купуючи у нас меблі, Ви створите для дитини безпечне середовище.
        Молодіжні меблі повинні задовольняти потреби підлітків. Вони повинні характеризуватися винятковою функціональністю і стилем, щоб полегшити впорядкувати гардероб.

        Виробники відомих брендів: «Black Red White», «Forte», «Szynaka», «Baggi», «VOX», «LENART» та інші подбали про те, щоб меблі для малюків були яскравими і з несподіваними ідеями, а для дітей старшого віку - стильними і, що найважливіше, практичними. Висока якість і оригінальна форма письмових столів, шаф, ліжок, комодів, полиць, пеленальних столиків, ліжечок для немовлят та інших елементів меблів забезпечують відмінні умови для навчання і активного відпочинку дітей.

Виберіть підкатегорію


Signal

rating

Cкриня Poprad Signal (2 кольори)

8326грн

Скриня Poprad польського виробника меблів Signal - це стильний додаток, завдяки якому кімната зміниться до невпізнання. Вона стане оригінальним рішенн..

Szynaka

rating

Ємнісний перемикач 4-L-WL-6-0000-01 Szynaka

286грн

Ємнісний перемикач 4-L-WL-6-0000-01 для 6 LED. До окремих моделей з освітленням LED...

BRW

rating

Вітрина Academica REG1W2S BRW

2844грн

Однодверна вітрина Academica REG1W2S польського виробника меблів BRW - зробить інтер’єр вітальні елегантним і затишним. Все це завдяки простій, класич..

BRW

rating

Вітрина Balder REG1W BRW

2787грн

Однодверна вітрина Balder REG1W польського виробника меблів BRW - є частиною інтер'єру, без якого ви не уявляєте облаштування вітальні. За скляними пе..

Szynaka

rating

Вітрина Ikar 01 Szynaka

2021грн

Однодверна вітрина Ikar 01 з колекції Ikar польського виробника меблів Szynaka - це набір дитячих і молодіжних меблів, що відповідають останнім тенден..

BRW

rating

Вітрина Porto REG1W2S BRW (2 кольори)

3441грн

Однодверна вітрина Porto REG1W2S польського виробника меблів BRW - прекрасно буде відповідати вимогам кожного місця в будинку. Традиційний дизайн дуже..

BRW

rating

Вітрина Ronse REG1W2S BRW

2834грн

Однодверна вітрина Ronse REG1W2S польського виробника меблів BRW - витримана у кольорах світлого дуба Санремо та вольфрамового сірого, що додає інтер’..

BRW

rating

Вітрина Zele REG1W1D BRW

2919грн

Дводверна вітрина Zele REG1W1D польського виробника меблів BRW - присвячена вітальні та їдальні. Використовуйте скляну передню частину для створення у..

BRW

rating

Вітрина Zele REG1W1D/90 BRW

2595грн

Дводверна вітрина Zele REG1W1D/90 польського виробника меблів BRW - присвячена вітальні та їдальні. Використовуйте скляну передню частину для створенн..

Показано з 1 по 9 із 594 (66 сторінок)