Показано з 1 по 9 із 75 (9 сторінок)
Приліжкові тумби

Приліжкові тумби

        Дитяча чи молодіжна кімната - особливе місце з багатьох причин. Діти проводять в них багато часу, навчаючись, граючись або зустрічаючись з друзями. Тому ці приміщення повинні бути функціональними, зберігаючи при цьому сучасний характер. Таким чином, всі необхідні меблі для дітей та підлітків, такі як приліжкові тумби, молодіжні ліжка, книжкові шафи, письмові столи або комоди в модних стилях і кольорах можна знайти у нашому інтернет-магазині.
        Яскраві і практичні приліжкові тумби корисні в кімнаті кожної дитини. Вони є ідеальним місцем для зберігання дрібних речей, необхідних перш ніж заснути: улюблена книга, лампа чи стакан води.

        Приліжкові тумбочки відомих виробників меблів «Black Red White», «Forte», «Szynaka», «Baggi», «VOX», «Lenart», «Wojcik» та інших розроблені з великою любов'ю і з чудовими ідеями, але, в той же час, залишаються елегантними. Ці меблі характеризуються унікальним стилем, який радує всіх, незалежно від віку. Адже жодна дитина не хотіла б жити в кімнаті, наповненій нецікавими меблями.


Forte

rating

Комплект приліжкових тумб Clair CIRK02ST Forte

2371грн

Приліжкова тумба CIRK02ST з колекції Clair обладнана однією зручною шухлядою і відкритою полицею. У комплекті 2 штуки. Меблі призначені для самостійно..

Wojcik

rating

Навісна приліжкова тумба Linate TYP 95 Wojcik

2434грн

Навісна приліжкова тумба Linate TYP 95 польського виробника меблів Wojcik - чудовий дует з ліжком Linate. Задня частина тумби буде продовженням узголі..

BRW

rating

Приліжкова тумба Academica KOM2S BRW

1028грн

Приліжкова тумба Academica KOM2S польського виробника меблів BRW - чудова композиція у дуже функціональній формі. Хоча ця тумба в основному відіграє д..

Wojcik

rating

Приліжкова тумба Amazon TYP 95 Wojcik

1514грн

Приліжкова тумба AMAZON TYP 95 польського виробника меблів Wojcik створить функціональний простір біля ліжка. Разом з іншими меблями з колекції AMAZON..

Wojcik

rating

Приліжкова тумба Angel TYP 95 Wojcik

1376грн

Приліжкова тумба Angel TYP 95 польського виробника меблів Wojcik - це функціональний і стильний елемент інтер`єру молодіжної кімнати. Вона має характе..

BRW

rating

Приліжкова тумба Anticca KOM2S BRW

2524грн

Приліжкова тумба Anticca KOM2S польського виробника меблів BRW - компактна і зручна. Її силует, намальований чистою лінією, позбавленою зайвих орнамен..

BRW

rating

Приліжкова тумба Antwerpen KOM1S/5/6 BRW

1347грн

Приліжкова тумба Antwerpen KOM1S/5/6 польського виробника меблів BRW - зручне місце для будильника. Можна зберігати ліки у зручній шухляді - таким чин..

BRW

rating

Приліжкова тумба Azteca Trio KOM2S/4/5 BRW

1842грн

Приліжкова тумба KOM2S/4/5 з колекції Azteca Trio від польського бренду BRW має просту, мінімалістичну форму і буде відмінно виглядати в спальні, офор..

Signal

rating

Приліжкова тумба Azurro Signal

2194грн

Приліжкова тумба Azurro польського дистриб'ютора меблів Signal. Тумбочка AZURRO - надзвичайно практичний елемент обладнання для спальні. Представлена ..

Показано з 1 по 9 із 75 (9 сторінок)