Показано з 0 по 0 із 0 (0 сторінок)
Ліжечка для немовлят

Ліжечка для немовлят

        Поява новонародженої дитини вдома означає революцію. Як би ми не готувались до першого її візиту, завжди буде щось, що стане несподіванкою, і виходить, що ми забули якийсь дуже важливий елемент. Ось чому кожну деталь варто розглядати дуже ретельно. Магазин Habitat допоможе Вам у цьому.

        Про що варто подумати? Звичайно, дитяче ліжечко-колиска і пеленальний столик. Ці меблі повинні відповідати багатьом важливим особливостям, які посприяють правильному розвитку немовляти з перших днів його життя. Елементи меблів, які Ви побачите в нашому інтернет-магазині для найменших споживачів, безумовно, відповідатимуть вимогам нових батьків.

        Цілком природно, що діти ростуть дуже швидко, тому ліжечко має бути оснащене декількома важливими функціями, щоб забезпечити безпеку малюкам і дозволити батькам заощадити кошти. Першим, надзвичайно важливим елементом, який слід враховувати, має бути можливість регулювання висоти. У перші місяці життя дитини найбільш зручний варіант для батьків, коли матрац знаходиться високо, це полегшує взаємодію з новонародженим. Пізніше, коли дитина підросте і починає рухається самостійно, потрібно звернути увагу на її безпеку. Щоб запобігти випаданню малюка з ліжечка, Вам слід опустити матрац вниз. Тому система регулювання висоти матраца дуже важлива. Інший аспект, який слід враховувати при виборі ліжечка для дитини, є можливість витягнути щаблинки. Це надзвичайно зручне рішення для дітей, котрі з віком самостійно зможуть встати з ліжка.

        Висувна шухляда у ліжечку-колисці – це проста річ і велика зручність. Подушки, ковдри, пеленки – все необхідне у батьків буде під рукою.

        Серед меблів для новонароджених ми також пропонуємо пеленальні столики - надзвичайно корисний елемент, завдяки якому можна легко, швидко і естетично поміняти підгузник малюку без ризику забруднення інших поверхонь. Наразі існує багато типів пеленальних дощок, вони можуть встановлюватися на ліжечко, або на комод. Але найважливіше те, що вони повинні бути досить м'якими, щоб маля почувалося зручно і в безпеці.

У даній категорії немає товарів.