Показано з 0 по 0 із 0 (0 сторінок)
Комоди і тумби

Комоди і тумби

        Завдання облаштування дитячої чи підліткової кімнати  - це виклик! У молодого покоління є свої правила, і кожен підліток хоче, щоб його кімната була унікальною і оригінальною. Діти мріють про свій власний куточок, який буде відповідати їхнім інтересам і в якому вони будуть комфортно себе почувати. Однак слід пам'ятати, що кімната молодої людини повинна бути не тільки красиво обставлена, але, перш за все, функціональна.

        Дорослі, як правило, мають вітальню і спальню, а часто і окрему гардеробну. Однак, у випадку дитячої кімнати, функції всіх цих кімнат повинні бути об'єднані. Як це зробити? Найголовніше - правильне управління простором. Ви повинні вибрати меблі, в яких можна розмістити якомога більше речей: одяг, іграшки, ігри або книги. У цьому випадку чудово проявлять себе місткі комоди і тумби з шухлядами або шафками. У нашому інтернет-магазині Ви знайдете різноманітні моделі таких виробників меблів, як BRW, Szynaka, Forte, Wojcik, Meblar, Dolmar, Lenart, VOX, Baggi, які відповідатимуть очікуванням навіть найвимогливіших діток. Ми пропонуємо сучасні меблі у відтінках білого і сірого кольору з яскравими вставками, а також оригінальні меблі з дерев'яними фасадами. Діти можуть вибирати їх на свій розсуд.

        Пропоновані у Habitat комоди і тумби для дитячих кімнат виготовлені з особливою увагою до деталей, з використанням міцних і якісних матеріалів. Наша пропозиція включає в себе універсальні і класичні типи комодів і тумб, які прекрасно вписуються у дитячі кімнати, оформлені в різних стилях, а також дуже специфічні моделі, котрі своїм зовнішнім виглядом відображають неординарні вподобання підлітків. Любителям класики пропонуємо дерев'яні комоди у світлих відтінках деревини з ненав`язливими вставками. Дівчатам особливо сподобаються білі меблі, які будуть гармоніювати з усіма кольорами і дозволять створити цікаві аранжування інтер'єру.

        Всі меблі дуже просторі, функціональні і обов'язково вмістять велику кількість одягу, іграшок та інших предметів, зібраних у дитячій та підлітковій кімнаті.У даній категорії немає товарів.