Показано з 1 по 9 із 204 (23 сторінок)
Шафи

Шафи

        Необхідним елементом кожної добре упорядкованої дитячої чи молодіжної кімнати є гардеробна шафа. Добре, щоб у ній було багато шухляд, полиць, гачків і штанг для вішалок. Для того, щоб задовольнити Ваші очікування, ми гарантуємо цікаві і практичні рішення, завдяки яким шафи для дітей не займуть багато місця, і в той же час вмістять все необхідне.

        Коли батьки стикаються з вибором гардеробної шафи для своїх діток, вони повинні запитати себе: чи шукають вони меблі, які будуть відповідати дитячому, яскравому дизайну кімнати, або ж їм потрібно щось універсальне, те, що підійде на кілька років і не набридне малюкові після того, як він підросте? Тому, якщо Ви шукаєте предмет меблів, який буде «рости» з дитиною, радимо вибрати класичний дизайн. Якщо Ви хочете створити омріяну дитячу кімнату, адаптовану тільки для малюків, пропонуємо моделі з фантастичними деталями. У Habitat є продукти з класичним і універсальним дизайном, які відповідають будь-якому типу інтер'єру, а також більш сучасні.

        Ми пропонуємо однодверні, дводверні та тридверні шафи, а також кутові моделі в багатьох кольорових версіях.

         Відомі виробники «Black Red White», «Forte», «Szynaka», «Baggi», «VOX», «Lenart», «Wojcik», «Dolmar», «Meblar» подбали про те, щоб дитячі меблі були виготовлені з матеріалів найвищої якості, з винятковою точністю і увагою до деталей.BRW

rating

Шафа Academica SZF2D2S BRW

3745грн

Дводверна шафа Academica SZF2D2S з колекції Academica польського виробника меблів BRW - містка шафа. Вона складається з 2-дверної передньої частини, я..

BRW

rating

Шафа Alameda SZF2D2S BRW

8534грн

Дводверна шафа Alameda SZF2D2S з колекції Alameda польського виробника BRW - допоможе у зберіганні одягу в вітальні або передпокої. Дві штанги для віш..

BRW

rating

Шафа Alhambra SZF2D BRW

6200грн

Дводверна шафа Alhambra SZF2D з колекції Alhambra польського виробника меблів BRW - це прекрасний спосіб зберігання та впорядкування предметів гардеро..

Wojcik

rating

Шафа Amazon TYP 20 Wojcik

7709грн

Дводверна шафа TYP 20 з колекції Amazon польського виробника Wojcik - це гарний та функціональний предмет меблів для дитячої чи підліткової кімнати. ..

Wojcik

rating

Шафа Angel TYP 20 Wojcik

7074грн

Шафа з двома дверима TYP20 з колекції Angel польської фабрики Wojcik - це універсальність, функціональність та привабливий зовнішній вигляд. Скандинав..

Wojcik

rating

Шафа Angel TYP 22 Wojcik

10981грн

Велика тридверна шафа TYP 22 з молодіжної колекції Angel польського виробника Wojcik - просте і елегантне рішення для людей, які цінують світлі інтер’..

BRW

rating

Шафа Anticca SZF2D1S BRW

8268грн

Дводверна шафа Anticca SZF2D1S з колекції Anticca польського виробника BRW - предмет меблів, пристосований до всього вашого гардеробу. Всередині шафи ..

BRW

rating

Шафа Anticca SZF3D BRW

11027грн

Тридверна шафа Anticca SZF3D з колекції Anticca польського виробника BRW - предмет меблів, пристосований до всього вашого гардеробу. Всередині шафи у ..

BRW

rating

Шафа Antwerpen SZF2D2S/20/10 BRW

9483грн

Дводверна шафа Antwerpen SZF2D2S/20/10 з колекції Antwerpen польського виробника BRW - окрім красивого зовнішнього вигляду, має також багато функціона..

Показано з 1 по 9 із 204 (23 сторінок)