Показано з 0 по 0 із 0 (0 сторінок)
Стелажі та полиці

Стелажі та полиці

        Масивні бібліотечні полиці, на яких з гордістю зберігається класика літератури, є гордістю багатьох будинків. Говорячи - книжкова шафа, ми зазвичай пов'язуємо такий предмет меблів з бібліотекою або з її більш поширеною формою - стелажем. Проте, дизайнери інтер'єрів та сучасна меблева промисловість знайшли більш широке застосування для стелажів. Сьогодні ми можемо знайти шафи з відкритими полицями в кожній домашній кімнаті.

        Стелажі і полиці для дитячої чи молодіжної кімнати виявилися надзвичайно корисними. Не тільки дорослим необхідні функціональні меблі для зберігання книг і домашнього декору. Дитина має природну потребу збирати свої скарби-дрібнички, хоче мати власну бібліотеку і зручне місце для зберігання іграшок. Стелажі і полиці для дітей ідеально відповідають їхнім потребам.

        Сучасні стелажі і полиці для дитячих кімнат виготовлені в різних відтінках і розмірах, оздоблені яскравими акцентами, завдяки цьому інтер'єр кімнати можна змінювати, використовуючи різні аксесуари в багатьох кольорах. Також варто відзначити, що меблі виготовляються з високоякісних матеріалів.

        Наші товари призначені як поціновувачам простих рішень так і більш складних проектів. Деякі меблі вражають своєю оригінальною формою, можуть мати шухляди або закриті шафки.

        Таким чином, дитячі  полиці, навісні стелажі, а також книжкові шафи встановлені на підлогу від відомих європейських виробників меблів «BRW», «Forte», «Szynaka», «Baggi», «VOX», «Lenart», «Wojcik», «Dolmar», «Meblar», «Signal» - цікавий спосіб облаштувати дитячий простір.У даній категорії немає товарів.