Показано з 1 по 9 із 262 (30 сторінок)
Стелажі та полиці

Стелажі та полиці

        Масивні бібліотечні полиці, на яких з гордістю зберігається класика літератури, є гордістю багатьох будинків. Говорячи - книжкова шафа, ми зазвичай пов'язуємо такий предмет меблів з бібліотекою або з її більш поширеною формою - стелажем. Проте, дизайнери інтер'єрів та сучасна меблева промисловість знайшли більш широке застосування для стелажів. Сьогодні ми можемо знайти шафи з відкритими полицями в кожній домашній кімнаті.

        Стелажі і полиці для дитячої чи молодіжної кімнати виявилися надзвичайно корисними. Не тільки дорослим необхідні функціональні меблі для зберігання книг і домашнього декору. Дитина має природну потребу збирати свої скарби-дрібнички, хоче мати власну бібліотеку і зручне місце для зберігання іграшок. Стелажі і полиці для дітей ідеально відповідають їхнім потребам.

        Сучасні стелажі і полиці для дитячих кімнат виготовлені в різних відтінках і розмірах, оздоблені яскравими акцентами, завдяки цьому інтер'єр кімнати можна змінювати, використовуючи різні аксесуари в багатьох кольорах. Також варто відзначити, що меблі виготовляються з високоякісних матеріалів.

        Наші товари призначені як поціновувачам простих рішень так і більш складних проектів. Деякі меблі вражають своєю оригінальною формою, можуть мати шухляди або закриті шафки.

        Таким чином, дитячі  полиці, навісні стелажі, а також книжкові шафи встановлені на підлогу від відомих європейських виробників меблів «BRW», «Forte», «Szynaka», «Baggi», «VOX», «Lenart», «Wojcik», «Dolmar», «Meblar», «Signal» - цікавий спосіб облаштувати дитячий простір.BRW

rating

Буфет Patras KOM2W4S BRW

5683грн

Дводверний буфет Patras KOM2W4S польського виробника меблів BRW - це спосіб правильно відображати стильні речі. Можна використовувати 4 практичні шухл..

BRW

rating

Книжкова шафа Kaspian REG2D2S BRW

4732грн

Дводверна книжкова шафа Kaspian REG2D2S польського виробника меблів BRW з двома шухлядами має чотири полиці , завдяки яким ви маєте багато місця для з..

BRW

rating

Книжкова шафа Office REG4D2S/220 BRW

3391грн

Чотиридверна книжкова шафа Office REG4D2S/220 польського виробника меблів BRW - це місце для зберігання ваших найважливіших документів. Для цього вико..

BRW

rating

Панель з полицями Fever PAN/12/13 BRW (2 кольори)

752грн

Панель з полицями Fever PAN/12/13 з колекції Fever польського виробника меблів BRW - можна використовувати для розширення можливостей окремих моделей ..

CAMA Meble

rating

Полиці Soho S5 CAMA Meble (5 кольорів)

739грн

Комплект з двох полиць Soho S5 польського виробника меблів CAMA Meble для книг, фотографій або інших домашніх речей. Меблі призначені для самостійного..

BRW

rating

Полиця Academica POL/120 BRW

682грн

Полиця Academica POL/120 з колекції Academica польського виробника меблів BRW обов’язково внесе в інтер’єр неповторну атмосферу тепла і затишку. Дерев..

BRW

rating

Полиця Alameda POL/147 BRW

644грн

Полиця Alameda POL/147 з колекції Alameda польського виробника меблів BRW - чудово виглядає у будь-якому місці. Широка і проста полиця - це місце для ..

BRW

rating

Полиця Alamo P/2/14 BRW

1806грн

Полиця Alamo P/2/14 з колекції Alamo польського виробника меблів BRW цікавий дизайн якої поєднує задню панель зі скляною поличкою. Саме на неї можна п..

BRW

rating

Полиця Alhambra POLL/100 BRW

682грн

Полиця Alhambra POLL/100 з колекції Alhambra польського виробника меблів BRW - дозволить ідеально облаштувати порожню стіну у вашому інтер’єрі. Ідеаль..

Показано з 1 по 9 із 262 (30 сторінок)