Показано з 1 по 9 із 46 (6 сторінок)
Підліткові комп'ютерні крісла

Підліткові комп'ютерні крісла

        Місце навчання - це простір, якому під час аранжування потрібно присвятити трохи більше часу, ніж іншим кімнатам. Найкраще звертати увагу на меблі, які не тільки візуально привабливі, але й зручні та функціональні. Дитяче чи підліткове комп'ютерне крісло є важливим предметом меблів, саме на ньому дитина буде виконувати домашні завдання, малювати чи вирішувати головоломки. Тому комп'ютерні крісла для дітей повинні відповідати декільком важливим умовам.

        Перш за все вони повинні бути розроблені відповідно до принципів ергономіки, добре підтримувати хребет. Відмінним вибором будуть крісла з жорсткою і, в той же час, комфортною спинкою, які допоможуть дитині зберегти правильну поставу.

        Комп'ютерні крісла можуть «рости» разом з Вашою дитиною, тому що моделі, наявні на ринку, мають можливість регулювати висоту сидіння відповідно до росту дитини, а тому служать багато років. Цікавою пропозицією є комп'ютерні крісла з відкидними підлокітниками, які дозволяють підсунути їх під стільницю стола.

        Крім того, комп'ютерні крісла для дітей повинні бути міцними, безпечними і виділитися цікавою формою та кольорами. Зелені спинки, червоні сидіння, фіолетова оббивка, малюнки казкових героїв та улюблених тварин – завдяки такій різноманітності можна швидко знайти модель, яка відмінно впишеться в дитяче королівство.

        У широкій пропозиції інтернет-магазину Habitat Ви знайдете безліч чудових комп'ютерних крісел для дитячої і молодіжної кімнати від відомих брендів «Halmar» і «Signal».

        Все, що вам потрібно, це вибрати для своєї дитини надзвичайну модель, і навчання для неї стане більш приємним!
Halmar

rating

Комп'ютерне крісло COYOT HALMAR

3268грн

Комп'ютерне крісло COYOT польського дистриб'ютора меблів HALMAR. Крісло COYOT - це унікальне комп`ютерне крісло, обтягнуте чорною шкірою з синіми вста..

Signal

rating

Комп'ютерне крісло Daisy Signal (2 кольори)

2218грн

Комп'ютерне крісло Daisy польського дистриб'ютора меблів Signal. Крісло DAISY - це обертове крісло. Красива оббивка виготовлена ​​з міцної мембранної ..

Halmar

rating

Комп'ютерне крісло DEFENDER 2 HALMAR (2 кольори)

5072грн

Комп'ютерне крісло DEFENDER 2 польського дистриб'ютора меблів HALMAR. У порівнянні з попередньою моделлю, крісло DEFENDER 2 має висувну підставку для ..

Halmar

rating

Комп'ютерне крісло DEFENDER HALMAR (2 кольори)

4757грн

Комп'ютерне крісло DEFENDER польського дистриб'ютора меблів HALMAR. Крісло DEFENDER для гравців завдяки двом подушкам, одна з яких знаходиться на підг..

Signal

rating

Комп'ютерне крісло Q-022 Signal (5 кольорів)

2241грн

Q-022 - дуже зручне комп'ютерне крісло фабрики SIGNAL, яке ідеально підійде як для дорослих, так і для підлітків. Завдяки стильному дизайну і оригінал..

Signal

rating

Комп'ютерне крісло Q-022 тканина Signal

2386грн

Q-022 - дуже зручне комп'ютерне крісло фабрики SIGNAL, яке ідеально підійде як для дорослих, так і для підлітків. Завдяки стильному дизайну і оригінал..

Signal

rating

Комп'ютерне крісло Q-037 Signal (5 кольорів)

1547грн

Комп'ютерне крісло Q-037 польського дистриб'ютора меблів Signal - це пропозиція для сміливої, сучасної дитячої кімнати. Модель оббита міцною мембранно..

Signal

rating

Комп'ютерне крісло Q-099 Signal (3 кольори)

1798грн

Комп'ютерне крісло Q-099 польського дистриб'ютора меблів Signal призначене для дитячої кімнати. Воно відрізняється іноваційним дизайном і привабливими..

Signal

rating

Комп'ютерне крісло Q-G2 Signal (13 кольорів)

1342грн

Комп'ютерне крісло Q-G2 польського дистриб'ютора меблів Signal. Комп'ютерне крісло Q-G2 - ідеальне рішення для дитячої або молодіжної кімнати. Воно ві..

Показано з 1 по 9 із 46 (6 сторінок)