Показано з 1 по 9 із 68 (8 сторінок)
Парти і письмові столи

Парти і письмові столи

        Письмовий стіл - це предмет меблів, без якого не може обійтися жодна дитяча чи підліткова кімната. Саме за ним наші діти будуть виконувати домашні завдання, малювати, читати книги, грати в ігри на комп'ютері. Ось чому варто вибрати ідеальний стіл, як з точки зору розміру, так і кількості та розташування шухляд і дверей.

        Дитячі та молодіжні письмові столи, які пропонує магазин меблів Habitat, відповідають вимогам до висоти, рекомендованим для здорового розвитку дитини. Здебільшого, шкільні парти, столи для комп'ютера або ноутбука оснащені висувними полицями для клавіатури. Вони характеризуються унікальною стилістикою, оригінальними кольорами та іншими деталями, що надають їм неповторного характеру. Безпека, якість і стиль - це візитівка для дитячих письмових столів, доступних у нашому інтернет-магазині.

        Habitat пропонує широкий спектр функціональних, довговічних та з урахуванням Ваших потреб моделей парт, дитячих та підліткових письмових столів від таких виробників, як: BRW, Forte, Szynaka, Wójcik, Baggi, Lenart, Dolmar, Meblar, VOX, Signal, Halmar і багато інших.

BRW

rating

Письмовий стіл Academica BIU1D1S BRW

2244грн

Письмовий стіл Academica BIU1D1S з колекції Academica польського виробника меблів BRW це класичні, мінімалістичні меблі. Він складається з великої про..

Wojcik

rating

Письмовий стіл Amazon TYP 81 Wojcik

1620грн

Письмовий стіл TYP 81 з дитячо-молодіжної колекції Amazon польського бренду Wojcik є одним з основних предметів меблів, без якого кімната учня буде не..

Wojcik

rating

Письмовий стіл Angel 1S TYP 80 Wojcik

4143грн

Письмовий стіл TYP 80 з дитячої колекції Angel польського бренду Wojcik зробить кімнату Вашої дитини одночасно функціональною та стильною. Світлі коль..

BRW

rating

Письмовий стіл Azteca Trio BIU1D1S/8/12 BRW

4130грн

Оригінальний дизайнерський письмовий стіл BIU1D1S/8/12 з колекції Azteca Trio від польського бренду BRW ідеально пасуватиме для стильно оформленої мол..

Signal

rating

Письмовий стіл B-140 Signal

2314грн

Письмовий стіл B-140 польського дистриб'ютора меблів Signal. Стіл B-140 - це нехитрий стіл, який підтримується в скандинавському стилі з високою функц..

Signal

rating

Письмовий стіл B-151 Signal

3105грн

Письмовий стіл B-151 польського дистриб'ютора меблів Signal. Стіл B-151- це нехитрий стіл, який підтримується в скандинавському стилі з високою функці..

Signal

rating

Письмовий стіл B-160 Signal

3345грн

Письмовий стіл B-160 польського дистриб'ютора меблів Signal. Стіл B-160-має міцну основу з пофарбованого в білий колір металу, на яку спирається велик..

Signal

rating

Письмовий стіл B-168 Signal

1738грн

Письмовий стіл B-168 польського дистриб'ютора меблів Signal. Стіл B-168 має каркас з металу, пофарбованого в темно-коричневий колір, а верх з полицею ..

Signal

rating

Письмовий стіл B-181 Signal

2997грн

Письмовий стіл B-181 польського дистриб'ютора меблів Signal. Стіл B-181 являє собою оригінальний проект в Loft-варіанті з металевою основою чорного ко..

Показано з 1 по 9 із 68 (8 сторінок)

Спеціальні пропозиції для наших підписників

Будьте вкурсі останніх подій

Підпишіться на наші оновлення та будьте в курсі нових колекцій, останніх новин та ексклюзивних пропозицій.

Вгору