Показано з 1 по 9 із 307 (35 сторінок)
Вітрини і пенали

Вітрини і пенали

        Вітрини для дитячих та юнацьких кімнат – це меблі, які чудово підкреслюють естетику інтер'єру і в той же час дуже функціональні.

        Вітрина є частиною меблів, що виконує кілька функцій, які будуть неоціненними у кожному інтер'єрі, в тому числі і у приміщеннях для дітей та підлітків. Дитячі вітрини дозволяють експонувати будь-які предмети – сувеніри, фотографії чи нагороди – і, в той же час, практично розташувати елементи, які ми хочемо приховати в закритих шафках.

        Стильні вітрини для дитячих кімнат привертають увагу оригінальним дизайном і високою якістю. Виготовлені з безпечних для здоров'я дитини матеріалів і захищені відповідним чином, вони чудово доповнять інтер`єр.


BRW

rating

Вітрина Academica REG1W2S BRW

2844грн

Однодверна вітрина Academica REG1W2S польського виробника меблів BRW - зробить інтер’єр вітальні елегантним і затишним. Все це завдяки простій, класич..

BRW

rating

Вітрина Alameda REG1W1D2S BRW

6849грн

Дводверна вітрина Alameda REG1W1D2S польського виробника меблів BRW - поєднує функції зберігання та відображення. Численні полиці та 2 практичні шухля..

BRW

rating

Вітрина Alamo REG1W2D/20/9 BRW

7760грн

Тридверна вітрина Alamo REG1W2D/20/9 польського виробника меблів BRW місце, яке поєднує в собі сховище та вітрину. Ця вітрина - це ідеальний баланс мі..

BRW

rating

Вітрина Alamo SFK1W1D/13/8 BRW

5171грн

Дводверна вітрина Alamo SFK1W1D/13/8 низька польського виробника меблів BRW місце, яке поєднує в собі сховище та вітрину. Ця вітрина - це ідеальний ба..

BRW

rating

Вітрина Alhambra KOM3W BRW

6889грн

Тридверна вітрина Alhambra KOM3W польського виробника меблів BRW - стане прекрасною частиною облаштування вашої вітальні або їдальні. Інтер’єр вітрини..

BRW

rating

Вітрина Alhambra REG1D1W BRW

6200грн

Дводверна вітрина Alhambra REG1D1W польського виробника меблів BRW - стане прекрасною частиною облаштування вашої вітальні або їдальні. Інтер’єр вітри..

BRW

rating

Вітрина Alhambra REG1W BRW

5510грн

Однодверна вітрина Alhambra REG1W польського виробника меблів BRW - стане прекрасною частиною облаштування вашої вітальні або їдальні. Інтер’єр вітрин..

BRW

rating

Вітрина Anticca REG1W1D/100 BRW

5510грн

Дводверна вітрина Anticca REG1W1D/100 польського виробника меблів BRW - предмет меблів для всіх ваших потреб. ЇЇ простий, позбавлений зайвих деталей т..

BRW

rating

Вітрина Anticca REG1W1D/60 BRW

5510грн

Дводверна вітрина Anticca REG1W1D/60 висока польського виробника меблів BRW - предмет меблів для всіх ваших потреб. ЇЇ простий, позбавлений зайвих дет..

Показано з 1 по 9 із 307 (35 сторінок)