Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)
Пуфи

Пуфи

Halmar

rating

Пуф DIZZY HORSE HALMAR

420грн

Пуф DIZZY HORSE польського виробника меблів HALMAR. Пуфи з серії Dizzy підійдуть не тільки в молодіжній або дитячій кімнаті, а й у вітальні або спальн..

Halmar

rating

Пуф DOLLY 1 HALMAR

1047грн

Пуф DOLLY 1 польського виробника меблів HALMAR. Дитячий пуф DOLLY 1 імітує ягня, який стане не тільки практичним предметом меблів, але, перш за все, ф..

Halmar

rating

Пуф DOLLY 2 HALMAR

1047грн

Пуф DOLLY 2 польського виробника меблів HALMAR. Дитячий пуф DOLLY 2 імітує вівцю, який стане не тільки практичним предметом меблів, але, перш за все, ..

Halmar

rating

Пуф DOLLY 3 HALMAR

1047грн

Пуф DOLLY 3 польського виробника меблів HALMAR. Дитячий пуф DOLLY 3 імітує оленя, який стане не тільки практичним предметом меблів, але, перш за все, ..

Signal

rating

Пуф Hubert гіпопотам Signal

1618грн

Пуф Hubert гіпопотам польського виробника меблів Signal - це зручна для дітей частина меблів, яка має кілька практичних функцій - це місце, практичний..

Signal

rating

Пуф Konrad коник Signal (2 кольори)

1786грн

Пуф Konrad коник польського виробника меблів Signal - це відмінний спосіб урізноманітнити дитячі або ігрові кімнати. Він стане незамінним товаришем дл..

Halmar

rating

Пуф MOLY OWL HALMAR

410грн

Пуф MOLY OWL польського виробника меблів HALMAR. Квадратний пуф MOLY OWL з оригінальним дизайном привнесе тонку ноту казкового світу в будь-який інтер..

Signal

rating

Пуф Olga овечка Signal

1666грн

Пуф Olga овечка польського виробника меблів Signal - це ще один пуф з серії пуф тварин, це дуже хороший предмет меблів, що ідеально підходить для сами..

Signal

rating

Пуф Paulinka панда Signal

1978грн

Пуф Paulinka панда польського виробника меблів Signal. Пуф оббитий м'яким і приємним матеріалом тканини, а ноги виготовлені з натурального дерева, що ..

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)