Показано з 1 по 9 із 27 (3 сторінок)
Дивани та софи

Дивани та софи

Halmar

rating

Cофа ELEGANCE 2XL HALMAR

7004грн

Диван ELEGANCE 2XL польського виробника меблів HALMAR. Елегантна Диван ELEGANCE 2 XL темно-зеленого кольору зі стьобаною спинкою на чотирьох золотих н..

Halmar

rating

Cофа FASSI XL HALMAR

9761грн

Крісло FASSI XL польського виробника меблів HALMAR. Сіра Диван FASSI XL - модель, яка буде мати гарний вигляд у поєднанні зі стилем LOFT. Вона має ста..

Halmar

rating

Cофа VERANO XL HALMAR

6306грн

Диван VERANO XL польського виробника меблів HALMAR. Сіра Диван VERANO XL - це модель, яка може поєднуватися з рустикальним стилем. Це модель, яка ство..

Signal

rating

Диван ASPREY 2 Velvet Signal (4 кольори)

11101грн

Диван ASPREY Velvet 2 польського виробника меблів Signal - це унікальне обладнання для квартири, яке чудово відображає надзвичайно елегантний стиль гл..

Signal

rating

Диван Bergen 2 Signal (8 кольорів)

7345грн

Диван Bergen 2 польського виробника меблів Signal - це унікальне обладнання для квартири, яке чудово відображає надзвичайно елегантний стиль гламуру. ..

Signal

rating

Диван Bergen 2 Velvet Signal (5 кольорів)

7474грн

Диван Bergen 2 Velvet польського виробника меблів Signal - це унікальне обладнання для квартири, яке чудово відображає надзвичайно елегантний стиль гл..

Signal

rating

Диван Castello 2 Signal

10972грн

М'який диван CASTELLO 2 польського виробника меблів Signal - це надзвичайно елегантний і стильний предмет меблів. Модель обшита тканиною, яка декорова..

Signal

rating

Диван Castello 2 Velvet Signal (4 кольори)

10777грн

М'який диван CASTELLO 2 Velvet польського виробника меблів Signal - це надзвичайно елегантний і стильний предмет меблів. Модель обшита тканиною, яка д..

Signal

rating

Диван Elite 2 Velvet Signal (5 кольорів)

11605грн

Диван Elite 2 Velvet польського виробника меблів Signal. Oббивка виконана з м'якої оксамитової тканини. Цей матеріал робить колір надзвичайно глибоким..

Показано з 1 по 9 із 27 (3 сторінок)