Показано з 1 по 9 із 75 (9 сторінок)
Крісла для відпочинку

Крісла для відпочинку

Halmar

rating

Крісло AGUSTIN HALMAR

6783грн

Крісло AGUSTIN польського виробника меблів HALMAR - це сучасний і практичний елемент інтер’єру з підлокітниками, на якому ви будете комфортно відпочив..

Signal

rating

Крісло Alzano Signal

7984грн

Крісло ALzano польського виробника меблів Signal. Класичне, просте крісло ALZANO - це, безумовно, позачасовий предмет меблів. Його рама була зроблена ..

Halmar

rating

Крісло AMORINO HALMAR (2 кольори)

8332грн

Крісло AMORINO польського виробника меблів HALMAR - це дизайнерське крісло, що імітує мушлю, стане надзвичайно оригінальним елементом дизайну інтер’єр..

Signal

rating

Крісло Asprey Velvet 1 Signal (4 кольори)

8907грн

Крісло ASPREY 1 Velvet польського виробника меблів Signal - це надзвичайно красивий проект, який вражає масивними формами та інтенсивним відтінком обб..

Halmar

rating

Крісло BARD HALMAR

7498грн

Крісло BARD польського виробника меблів HALMAR - це унікальний предмет меблів для кімнати або вітальні, який забезпечить максимальний комфорт під час ..

Signal

rating

Крісло Baron Velvet Signal (5 кольорів)

7616грн

Крісло Baron Velvet польського виробника меблів Signal класичний предмет меблів, який у поєднанні з велюровою тканиною створює позачасове та універсал..

Signal

rating

Крісло Bergen 1 Signal (8 кольорів)

6325грн

Крісло Bergen 1 польського виробника меблів Signal є ідеальним предметом меблів для куточка відпочинку в вітальні зі скандинавським стилем. Перевагою ..

Signal

rating

Крісло Bergen 1 Velvet Signal (6 кольорів)

6441грн

Крісло Bergen 1 Velvet польського виробника меблів Signal є ідеальним предметом меблів для куточка відпочинку в вітальні зі скандинавським стилем. Пер..

Halmar

rating

Крісло BISHOP HALMAR

6604грн

Крісло BISHOP польського виробника меблів HALMAR. Сучасне крісло BISHOP ідеально підійде в дизайнерську вітальню, будучи не тільки додатковим зручним ..

Показано з 1 по 9 із 75 (9 сторінок)