Показано з 1 по 9 із 10 (2 сторінок)
Столи-трансформери

Столи-трансформери

Signal

rating

Стіл-трансформер Beata Signal (5 кольорів)

4459грн

Стіл-трансформер Beata польського дистриб'ютора меблів Signal стіл являє собою сучасну модель, яка відповідає очікуванням людей, які цінують класику і..

Signal

rating

Стіл-трансформер Daniel Signal (4 кольори)

3715грн

Стіл-трансформер Daniel польського дистриб'ютора меблів Signal стіл являє собою сучасну модель, яка відповідає очікуванням людей, які цінують класику ..

BRW

rating

Стіл-трансформер HEZE MAX BRW (2 кольори)

12177грн

Стіл-трансформер HEZE MAX польського виробника меблів BRW - прекрасно виконує свою роль у невеликих квартирах, особливо тих, де складно щодня ставити ..

Signal

rating

Стіл-трансформер Iza Signal (2 кольори)

3344грн

Стіл-трансформер Iza польського дистриб'ютора меблів Signal- це сучасний стіл. Як стільниця, так і підстава столу виготовлені з ламінованої плити МДФ...

BRW

rating

Стіл-трансформер Kent ELAST 130/170 BRW

5452грн

Стіл-трансформер Kent ELAST 130/170 польського виробника меблів BRW - це функціональний журнальний столик, який може також служити столом для прийому ..

Halmar

rating

Стіл-трансформер KLASSIK HALMAR (4 кольори)

10966грн

Стіл-трансформер KLASSIK польського дистриб'ютора меблів HALMAR. Столик виготовлений повністю з ламінованого МДФ, ідеально імітує натуральне дерево. В..

Signal

rating

Стіл-трансформер Kleopatra Signal (3 кольори)

4335грн

Стіл-трансформер Kleopatra польського дистриб'ютора меблів Signal- модель столу, яка порадує любителів класики. Проста форма була виготовлена ​​з комб..

Signal

rating

Стіл-трансформер Megara Signal

14608грн

Стіл-трансформер Megara польського дистриб'ютора меблів Signal - це красивий білий стіл для вітальні, який має відкидну стільницю з функцією її підйом..

Halmar

rating

Стіл-трансформер SERAFIN HALMAR (3 кольори)

5642грн

Стіл-трансформер SERAFIN польського дистриб'ютора меблів HALMAR - це функціональний столик для вітальні, який можна скласти і підняти, швидко збільшую..

Показано з 1 по 9 із 10 (2 сторінок)