Показано з 1 по 9 із 408 (46 сторінок)
Стільці

Стільці

Виберіть підкатегорію


Forte

rating

Комплект стільців 2 шт. Corona KR0130-902-SO96 Forte

2749грн

Комплект стільців 2 шт. Corona KR0130-902-SO96 для їдальні або кухні. Кольором і стилем вони ідеально поєднаються з колекцією меблів Corona польського..

Halmar

rating

Крісло WIDGET HALMAR (5 кольорів)

1047грн

Крісло WIDGET польського виробника меблів HALMAR. Дитяче крісло WIDGET, виготовлене з високоякісних матеріалів, стійких до вологопоглинання і вицвітан..

Halmar

rating

Стілець ADRIAN HALMAR

1583грн

Стілець ADRIAN польського дистриб`ютора HALMAR. Стілець ADRIAN - це класичний стілець, виготовлений з масиву бука в темно-горіховому кольорі, має ткан..

Signal

rating

Стілець Adrien Velvet Signal (3 кольори)

2506грн

Стілець Adrien Velvet польського дистриб`ютора Signal. Унікальний стілець ADRIEN VELVET з мінімалістичною, класичною формою, що зробить ваш інтер'єр б..

Signal

rating

Стілець Alan Signal (3 кольори)

1259грн

Стілець Alan польського дистриб`ютора Signal. Сучасний стілець ALAN у наймодніших кольорах, що зображає природу, життя і дуже енергійний колір, що впл..

Halmar

rating

Стілець ALBERT HALMAR

1872грн

Стілець ALBERT польського дистриб`ютора HALMAR. Стілець ALBERT - це дерев'яний стілець з класичним і завжди модним малюнком, виготовлений з масиву бук..

Signal

rating

Стілець Aleksander Signal

2985грн

Стілець Aleksander польського дистриб`ютора Signal. М'який стілець ALEKSANDER, виготовлений з високоякісних матеріалів, зроблених з увагою до деталей,..

Signal

rating

Стілець Alero Signal

1558грн

Стілець Alero польського дистриб`ютора Signal. Дерев'яний стілець ALERO з його характерним дизайном надасть унікальний вигляд будь-якому приміщенню. Ц..

Signal

rating

Стілець Alex Signal (2 кольори)

2146грн

Стілець Alex польського дистриб`ютора Signal. Елегантний, авангардний стілець Alex - це дуже цікава пропозиція від фабрики Signal в стилі Loft. Він пр..

Показано з 1 по 9 із 408 (46 сторінок)