Показано з 1 по 9 із 14 (2 сторінок)
Комплекти стіл та стільці

Комплекти стіл та стільці

Signal

rating

Комплект обідній Astro Signal

4184грн

Сучасний обідній комплект Astro польського дистриб'ютора меблів Signal - ці меблі, розраховані на тих, хто цінує функціональність, комфорт і неповторн..

Halmar

rating

Комплект обідній Bolivar Halmar

7140грн

Сучасний обідній набір Bolivar польського дистриб'ютора меблів Halmar - створює суворий клімат у вашому інтер'єрі. Це прямокутний стіл з 6 стільцями, ..

Halmar

rating

Комплект обідній Cordoba Halmar

5949грн

Класичний обідній набір Cordoba польського дистриб'ютора меблів Halmar- це набір меблів з масивного каучукового дерева в світлому дубовому кольорі. Ст..

Halmar

rating

Комплект обідній Faust Halmar

3149грн

Сучасний обідній набір Faust польського дистриб'ютора меблів Halmar -це пропозиція для створення модного розташування інтер'єру їдальні в будинках, ре..

Signal

rating

Комплект обідній Fit Signal

3536грн

Сучасний набір Fit польського дистриб'ютора меблів Signal. Комплект обідній Fit складається з практичного, квадратного столу та чотирьох стільців. Рам..

Signal

rating

Комплект обідній Gabo Signal

1906грн

Сучасний набір Gabo польського дистриб'ютора меблів Signal. Обідній набір Gabo складається з практичного столу та двох стільців. Рами столу та стільці..

Halmar

rating

Комплект обідній Kabir квадратний Halmar

2119грн

Обідній комплект Kabir квадратний польського дистриб'ютора меблів Halmar у стилі лофт - це набір меблів з МДФ, ламінованих у кольорі дуба san remo і с..

Halmar

rating

Комплект обідній Kabir прямокутний Halmar

3489грн

Обідній комплект Kabir прямокутний польського дистриб'ютора меблів Halmar у стилі лофт - це набір меблів з МДФ, ламінованих у кольорі дуба san remo і ..

Halmar

rating

Комплект обідній Lance Halmar (4 кольори)

2093грн

Обідній набір Lance польського дистриб'ютора меблів Halmar - це сучасна пропозиція для облаштування будь-якого будинку, ресторану, кафе або іншого інт..

Показано з 1 по 9 із 14 (2 сторінок)