Показано з 1 по 9 із 21 (3 сторінок)
Лавки

Лавки

Signal

rating

Лавка Brando Signal

2386грн

Лавка Brando польського виробника Signal. Лавка BRANDO являє собою простий предмет меблів у скандинавському стилі, який є ідеальною заміною для стільц..

Forte

rating

Лавка Calpe CLPT01 Forte

1691грн

Лавка CLPT01 з колекції Calpe має цікаву масивну конструкцію і додатково обладнана металевою полицею для взуття чи тапок. Меблі призначені для самості..

Signal

rating

Лавка Elixa Signal

4136грн

Лавка Elixa польського виробника Signal - це зручна лавка з м'яким і стьобаним сидінням, покритим делікатно мерехтливою оксамитовою тканиною з глибоки..

Signal

rating

Лавка Festina I Signal

2697грн

Лавка Festina I польського виробника Signal - є елементом дизайну інтер'єру, який буде працювати в широкому діапазоні кімнат: як в спальні, так і як с..

Signal

rating

Лавка Hermes Signal

3536грн

Лавка Hermes польського виробника Signal - є ідеальним доповненням до інтер'єрів. Проста, мінімалістична основа, виконана з хромованого, блискучого ме..

Signal

rating

Лавка Karl Signal (2 кольори)

2026грн

Лавка Karl польського виробника Signal- це предмет меблів в скандинавському стилі з дерев'яною основою і м'якою тканиною. Проста форма лавки буде сенс..

Signal

rating

Лавка Lanvin Signal

6593грн

Лавка Lanvin польського виробника Signal - є ідеальним доповненням до інтер'єрів. Проста, мінімалістична основа, виконана з хромованого, блискучого ме..

Signal

rating

Лавка Loras Signal

6067грн

Лавка Loras польського виробника Signal має міцну металеву основу, пофарбовану в чорний колір, а сидіння виготовлене з меблевої дошки, яка покрита нат..

Signal

rating

Лавка Loras масив дуба Signal

6777грн

Лавка Loras масив дуба польського виробника Signal має міцну металеву основу, пофарбовану в чорний колір, а сидіння виготовлене з масиву дуба. Дерево,..

Показано з 1 по 9 із 21 (3 сторінок)