Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)
Садові крісла та пуфи

Садові крісла та пуфи

Halmar

rating

Крісло VOLANT HALMAR (3 кольори)

2409грн

Крісло VOLANT польського виробника меблів HALMAR. Сучасне крісло VOLANT - це пропозиція для сучасних інтер'єрів. Це сучасна модель, яку можна використ..

Halmar

rating

Крісло WIDGET HALMAR (5 кольорів)

1047грн

Крісло WIDGET польського виробника меблів HALMAR. Дитяче крісло WIDGET, виготовлене з високоякісних матеріалів, стійких до вологопоглинання і вицвітан..

Halmar

rating

Стілець BARI HALMAR

1490грн

Стілець BARI польського дистриб`ютора HALMAR. Стілець BARI відноситься до популярного природному стилю, який черпає натхнення прямо з природи, завдяки..

Halmar

rating

Стілець GRAND 2 HALMAR

588грн

Стілець GRAND 2 польського дистриб`ютора HALMAR. Садовий стілець GRAND 2 забезпечить вам комфорт, коли ви захочете відпочити. Стілець ідеально вигляда..

Halmar

rating

Стілець MIDAS HALMAR

1021грн

Стілець MIDAS польського дистриб`ютора HALMAR - ідеальний вибір для саду. Але найбільша перевага цієї моделі в тому, що вона виготовлена ​​з синтетичн..

Halmar

rating

Стілець MOSLER HALMAR (2 кольорів)

664грн

Стілець MOSLER польського дистриб`ютора HALMAR. Стілець MOSLER відмінний вибір для тераси, балкону або саду. Стілець має зручну спинку і сидіння, що д..

Signal

rating

Стілець Smart II Signal (4 кольори)

710грн

Стілець Smart II польського дистриб`ютора Signal. Модель SMART II польського виробника меблів Signal - практичний дерев'яний складний стілець, завдяки..

Signal

rating

Стілець Tipo Signal (3 кольори)

396грн

Стілець Tipo польського дистриб'ютора Signal – це чудова пропозиція для садів та організацій різних заходів. Класична форма і приглушені кольори робля..

Halmar

rating

Стілець TROY HALMAR

3030грн

Стілець TROY польського дистриб`ютора HALMAR - завдяки просторій спинці і сидіння стане ідеальним місцем для відпочинку, де ви зможете розслабитися і ..

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)