Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)
Крісла-гойдалки

Крісла-гойдалки

Halmar

rating

Крісло-гойдалка BALANCE HALMAR (2 кольори)

3976грн

Крісло BALANCE польського виробника меблів HALMAR - це сучасне крісло-гойдалка, оббите еко-шкірою, розроблене польським дизайнером Charaziak Design. Ц..

Halmar

rating

Крісло-гойдалка BEN 2 HALMAR

2655грн

Крісло BEN 2 польського виробника меблів HALMAR - це гарне класичне крісло-гойдалка, виконане з гнутої хромованої сталі і синтетичного ротанга. Цей пр..

Halmar

rating

Крісло-гойдалка BEN HALMAR

2808грн

Крісло BEN польського виробника меблів HALMAR - це гарне класичне крісло-гойдалка, виконане з гнутої хромованої сталі і синтетичного ротанга. Цей пред..

Halmar

rating

Крісло-гойдалка LAGOS HALMAR

4281грн

Крісло LAGOS польського виробника меблів HALMAR- це сучасне крісло-гойдалка, оббите еко-шкірою з дерев'яними полозами, воно ідеально підходить для суч..

Halmar

rating

Крісло-гойдалка MAX BIS PLUS HALMAR (2 кольори)

3923грн

Крісло MAX BIS PLUS польського виробника меблів HALMAR. Крісло-гойдалка викликає приємні асоціації - вечори біля каміна, на терасі з чашкою теплого ча..

Halmar

rating

Крісло-гойдалка MAX II HALMAR

3287грн

Крісло MAX II польського виробника меблів HALMAR. Крісло-гойдалка викликає приємні асоціації - вечори біля каміна, на терасі з чашкою теплого чаю в ру..

Halmar

rating

Крісло-гойдалка ROCCO HALMAR

4834грн

Крісло ROCCO польського виробника меблів HALMAR. Крісло-гойдалка ROCCO, яке було спроектовано таким чином, щоб бути максимально комфортним під час вик..

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)