Виробники BRW

Стіл розкладний 110/100 BRW (2 кольори)

6440грн
  • Модель: STL-400
  • Наявність: Доставка 14-21 днів
Ширина: 110 см
Висота: 100 см
Вага: 43.15 кг

Стіл 110/100 польського бренду BRW - створить комфортний та стильний простір їдальні. Суцільна конструкція та можливість розгортання роблять стіл неза..

Доступні варіанти

Стіл 110/100 польського бренду BRW - створить комфортний та стильний простір їдальні. Суцільна конструкція та можливість розгортання роблять стіл незамінним елементом облаштування. Підвищений опір стільниці пояснюється використанням затверділої фольги. Приглушені глибокі кольори дуба створять класичний, елегантний простір для вітальні та їдальні. Завдяки своїм компактним розмірам (110х100 см) стіл буде працювати в невеликій їдальні. Розгорнувшись, він досягає максимальної довжини 165 см, завдяки чому це створить додатковий простір, і в той же час не переповнить інтер’єр. Суцільні масивні ніжки забезпечують стійку основу для потовщеної стільниці. Меблі призначені для самостійного монтажу. Комплектуються всією необхідною фурнітурою та інструкцією збирання.
Характеристики
Висота 77 см
Глибина 100 см
Довжина 110 см
Довжина у розкладеному стані 165 см
Країна виробник Польща
Тип опор Ніжки
Тип стола Розкладний
Форма стільниці Прямокутна
Матеріали виготовлення
Матеріал виготовлення каркасу і ніжок ламінована плита ДСП
Матеріал виготовлення стільниці ламінована плита ДСП

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Стіл розкладний 110/100 BRW, дерев'яний стіл, стіл розкладний, стіл BRW, стіл у вітальню, стіл у їдальню, стіл, меблі до вітальні, меблі до їдальні, меблі BRW