Виробники BRW

Комод Modesto KOM3D1S BRW

5151грн
  • Модель: WPK-1172
  • Наявність: Доставка 14-21 днів
Ширина: 147 см
Висота: 98 см
Вага: 72.4 кг

Комод Modesto KOM3D1S з колекції Modesto польского виробника меблів BRW - місткий предмет меблів, в якому можна зберігати будь-які предмети. Цьому спр..

Доступні варіанти

Комод Modesto KOM3D1S з колекції Modesto польского виробника меблів BRW - місткий предмет меблів, в якому можна зберігати будь-які предмети. Цьому сприятимуть численні полиці, заховані за трьома повними фасадами, та практична шухляда - ідеально підходить для кабелів та зарядних пристроїв. У вас також є відкрита ніша, в яку ви можете помістити книги чи журнали. На довгій стільниці ви можете створити композицію, використовуючи вазу, ліхтар і керамічні фігурки. Мінімалістичні алюмінієві ручки підкреслюють сучасний стиль меблів. Перевірте, яке поєднання комода Modesto з іншими елементами колекції підходить до вашого інтер’єру. Користуйтеся вітриною, шафою для книг, полицею, шафою та тумбою під ТВ - створіть власний домашній оазис. Меблі призначені для самостійного монтажу. Комплектуються всією необхідною фурнітурою та інструкцією збирання.
Характеристики
Висота 98.5 см
Глибина 44 см
Кількість дверей 3
Кількість полиць 5
Кількість шухляд 1
Колекція Modesto
Колір ручок алюміній
Комплектація меблеві завіси SLIDE-ON з гальмами Alfa
Країна виробник Польща
Тип Пряма
Тип встановлення На підлогу
Тип направляючих для шухляд Quadro
Тип опор Цоколь
Тип фасаду Двері розпашні
Ширина 147.5 см
Матеріали виготовлення
Матеріал виготовлення корпусу плита ДСП, плита ХДФ
Матеріал виготовлення полиць плита ДСП
Матеріал виготовлення ручок метал SCHWINN
Матеріал виготовлення фасадів плита ДСП

Комод Modesto KOM3D1S BRW, комод BRW, комод у вітальню, комод у кабінет, комод у спальню, меблі в спальню, комод з шухлядою, меблі BRW