Виробники BRW

Передпокій Porto PPK/95 BRW (2 кольори)

4130грн
  • Модель: KPL-107
  • Наявність: Доставка 14-21 днів
Ширина: 95 см
Висота: 189 см
Вага: 52.85 кг

Передпокій Porto PPK/95 польского виробника меблів BRW - організує інтер’єр так, щоб він буде не тільки красивим, але й функціональним. Меблі обладнан..

Доступні варіанти

Передпокій Porto PPK/95 польского виробника меблів BRW - організує інтер’єр так, щоб він буде не тільки красивим, але й функціональним. Меблі обладнані практичним простором із штангою для одягу, трьома вішалками та практичною нижньою взуттєвою шафою. Великий, дзеркальний фронт дозволяє побачити всю кімнату, і завдяки тому, що дзеркало чудово відбиває світло, інтер’єр стає яскравішим і здається більшим. Проста конструкція меблів покрита стійким верхом - її поверхню також можна вільно використовувати. Там добре працюють упаковані коробки та кошики з дрібними предметами. Два варіанти кольорів на вибір. За допомогою модульної колекції меблів Porto ви легко зможете оформити модну та функціональну квартиру. Меблі призначені для самостійного монтажу. Комплектуються всією необхідною фурнітурою та інструкцією збирання.
Характеристики
Висота 189.5 см
Глибина 39.5 см
Колекція Porto
Колір ручок срібний
Країна виробник Польща
Склад комплекту 1. Тумба для взуття - 1 шт.; 2. Штанга на вішаки - 1 шт.; 3. Вішалка з гачками - 1 шт.; 4. Дзеркало - 1 шт.
Тип комплекту Стандартний
Ширина 95.5 см
Матеріали виготовлення
Матеріал виготовлення корпусу плита ДСП
Матеріал виготовлення ручок метал Siro
Матеріал виготовлення фасадів плита ДСП

передпокій Porto PPK/95 BRW, передпокій, передпокій Porto PPK/95, передпокій BRW, меблі до передпокою