Виробники Halmar

Кухня KATIA 220 Halmar

7965грн
  • Модель: KCH-7
  • Наявність: Доставка 14-21 днів
Ширина: 0 см
Висота: 0 см
Вага: 104 кг

KATIA 220 - є привабливим набором меблів для кухонь польського виробника Halmar, виготовлених з ламінованої меблевої дошки, фронти верхніх шаф мають с..

Доступні варіанти

KATIA 220 - є привабливим набором меблів для кухонь польського виробника Halmar, виготовлених з ламінованої меблевої дошки, фронти верхніх шаф мають світло-бежевий колір, а нижній - в кольорі дуб сан-марино, а корпусні шафи - білі. Ламінована дошка легко зберігається в чистоті, вона характеризується високою стійкістю до механічних пошкоджень, а також до більш високої температури. Представлений набір меблів ідеально знайде своє місце в невеликих кухнях, в основному в сучасній будівлі, де кухня найчастіше поєднується з вітальнею і студією. Набір меблів KATIA ідеально підійде в сучасних аранжуваннях і в скандинавському стилі. Кухню KATIA 220 можна придбати тільки комплектом. Меблі призначені для самостійного монтажу. Комплектуються всією необхідною фурнітурою та інструкцією збирання.
Характеристики
Висота нижніх тумб 82 см
Глибина 60 см
Глибина навісних тумб 31.6 см
Глибина нижніх тумб 60 см
Довжина стільниці 160 см
Комплектація газові ліфти
Країна виробник Польща
Склад комплекту 2-дверна тумба під мийку з стільницею – 1 шт.; 1-дверна тумба з 1-ю шухлядою зі стільницею – 1 шт.; 1-дверна навісна тумба – 3 шт.; 1-дверна навісна тумба під витяжку – 1 шт.
Тип Стандартний
Тип направляючих для шухляд кулькові
Тип опор Цоколь
Товщина стільниці 2.8 см
Ширина 220 см
Матеріали виготовлення
Матеріал виготовлення корпусу ламінована плита ДСП
Матеріал виготовлення ручок пластик
Матеріал виготовлення фасадів ламінована плита ДСП

меблі до кухні, кухня, стандартний набір меблів до кухні, кухня KATIA 220 Halmar, кухня Halmar, кухня KATIA