Виробники BRW

Кухня JUNONA_MODUL/230 BRW (4 кольори)

6314грн
  • Модель: KCH-13
  • Наявність: Доставка 14-21 днів
Ширина: 0 см
Висота: 0 см
Вага: 110.5 кг

Кухня JUNONA_MODUL/230 польського виробника BRW - компактний кухонний гарнітур. Компактний набір Junona Line означає, що у вас є лише предмети, які ви..

Доступні варіанти

Кухня JUNONA_MODUL/230 польського виробника BRW - компактний кухонний гарнітур. Компактний набір Junona Line означає, що у вас є лише предмети, які ви використовуєте щодня під час приготування їжі. Верхні шафи - ідеальне місце для чашок, келихів та спецій, тоді як у нижніх буде місце для столових приборів та тарілок. У набір також входить простір для монтажу практичної раковини, витяжки та самостійно стоячої печі. Кухонні меблі шириною 230 см - ідеальна пропозиція для людей, які мають невеликі квартири або вважають за краще створювати композиції самостійно. Набір Junona Line випускається в декількох кольорах - перевірте інші параметри. Для верхньої шафи G2W/80/57 за додаткову плату можна придбати скляну поличку з освітленням. Кухню JUNONA_MODUL 230 можна придбати тільки комплектом. Меблі призначені для самостійного монтажу. Комплектуються всією необхідною фурнітурою та інструкцією збирання.
Характеристики
Висота нижніх тумб 85.2 см
Глибина 47 см
Глибина навісних тумб 30.5 см
Глибина нижніх тумб 47 см
Довжина стільниці 180 см
Комплектація меблеві завіси Hettich
Країна виробник Польща
Склад комплекту 2-дверна тумба під мийку без стільниці – 1 шт.; 2-дверна тумба з стільницею – 1 шт.; 1-дверна тумба з 1-ю шухлядою зі стільницею – 1 шт.; 1-дверна навісна тумба – 1 шт.; 2-дверна навісна тумба – 1 шт.; 2-дверна навісна вітрина – 1 шт.; 1-дверна навісна тумба під витяжку – 1 шт.
Тип Стандартний
Тип направляючих для шухляд кулькові
Тип опор Цоколь
Товщина стільниці 3.2 см
Ширина 230 см
Матеріали виготовлення
Матеріал виготовлення корпусу плита ДСП
Матеріал виготовлення ручок пластик SCHWINN
Матеріал виготовлення фасадів плита ДСП

меблі до кухні, кухня, стандартний набір меблів до кухні, кухня JUNONA_MODUL/230 BRW, кухня BRW, кухня JUNONA_MODUL